ویدئویی ۲۰ دقیقه‌ای از گیم‌پلی Diablo 4 منتشر شد

۱۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰
Diablo 4

کانال GAMEPLAY PS در وب‌سایت یوتیوب امروز ویدئویی نسبتا طولانی از گیم‌پلی بازی مورد انتظار Diablo 4 را منتشر کرده است. در این ویدئو، ماموریت A Light in the Dark به صورت کامل به نمایش گذاشته شده است.

اگرچه این ماموریت همان ماموریتی است که در سال ۲۰۱۹ به نمایش گذاشته شده بود ولی با توجه به پیشرفت بازی در طول ماه‌های گذشته، هواداران سرسخت سری Diablo ممکن است تفاوت‌هایی را در گیم‌پلی و گرافیک نمایش داده شده در این دو ویدئو مشاهده کنند.

در مقایسه با بازی Diablo 3، تیم سازنده‌ این بار تم و محیطی تاریک‌تر را برای نسخه‌ی چهارم این سری محبوب در نظر گرفته است. در این بازی، شما بیش از گذشته با غارهای مملو از جنازه‌ها، بیابان‌های بی آب و علف، مناطق سرشار از اسکلت‌های کشته شدگان، معابد نفرین شده و موارد مشابه روبه‌رو خواهید شد.

بازی Diablo 4 در تاریخی نامشخص در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت. همانند تمامی نسخه‌های پیشین سری، این نسخه نیز کاملا آنلاین بوده و خبری از قابلیت تجربه‌ی بازی به صورت آفلاین نخواهد بود. با این حال، شرکت بلیزارد (Blizzard) در تلاش است تا قابلیت بازی میان‌پلتفرمی را در اختیار کاربران تمامی پلتفرم‌های مقصد این عنوان قرار دهد.

شما می‌توانید تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید