استودیوی آوالانچ شعبه‌ی جدیدی را در انگلستان تاسیس کرد

۱۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۰

اینطور که به نظر می‌رسد، استودیوی آوالانچ (Avalanche Studios) برنامه‌های زیادی را برای مجموعه‌ی theHunter در نظر دارد. چرا که آن‌ها شعبه‌ی جدیدی را در انگلستان تاسیس کرده‌اند که قرار است در روند ساخت عناوین این مجموعه مشارکت داشته باشد. همراه گیمفا باشید.

هفته‌ی گذشته و در تاریخ ۸ خرداد (۲۸ می)، شرکت گروه استودیو‌های آوالانچ (Avalanche Studios Group) به اطلاع رساند که شعبه‌ی جدیدی مستقر در انگلستان به‌زودی گشوده خواهد شد. این استودیوی جدید، چهارمین استودیو از این شرکت خواهد بود. شرکتی که به ‌نوعی مادر استودیو‌های آوالانچ به حساب می‌آید. در حال حاضر و به علت شیوع ویروس کرونا و قرنطینه‌ی خانگی، کارمندان این استودیو به صورت دورکاری مشغول فعالیت هستند.

استودیو‌ی آوالانچ به دلیل توسعه‌ی مجموعه‌ی Just Cause و عناوینی چون theHunter: Call of the Wild و Rage 2 نزد بازی‌بازان شهرت دارد. این شعبه‌ی جدید که در شهر لیورپول قرار دارد، اولین استودیوی انگلیسی آن‌ها است. هسته‌ی مرکزی این استودیو از پنج توسعه‌دهنده تشکیل شده است که در حال حاضر به‌صورت دورکاری مشغول فعالیت هستند و در آینده قرار است تا کارمندان جدیدی برای ۲۰ موقعیت شغلی استخدام شوند. استودیوی آوالانچ امیدوار است تا تعداد موقعیت‌های شغلی این شعبه طی دو سال آینده به بیش از ۵۰ عدد برسد.

اطلاعیه‌ی رسمی این شرکت اعلام می‌کند که شعبه‌ی انگلستان قرار است تا با شعبه‌های دیگر واقع در استکهلم، نیویورک و مالمو برای توسعه‌ی آی‌پی‌های فعلی و آینده اکپنسیو ورلدز (Expansive Worlds) همکاری کنند. اکپنسیو ورلدز بخش خلاقی از استودیو‌ی آوالانچ به حساب می‌آید که برروی شبیه‌سازی‌های شکار موسوم به theHunter فعالیت می‌کند. عناوینی که بیش از هر چیز به خاطر محیط‌های گسترده و پرجزییات نزد بازی‌بازان مشهور هستند.

مدتی بعد نیز، استودیوی آوالانچ با انتشار پستی در بلاگ رسمی خود از اهمیت این استودیوی تازه‌تاسیس خبر داد:

شعبه‌ی لیورپول نقش مهمی را در استراتژی رشد پایدار ما برای استخدام بیش از ۱۰۰ نفر در سال ۲۰۲۰ ایفا می‌کند.

در آگهی استخدامی این شرکت، تعدادی مشاغل وجود دارند که قرار است تا برای توسعه‌ی یک عنوان اعلام‌نشده فعالیت کنند. البته هنوز اکپنسیو ورلدز اطلاعات بیشتری را در این رابطه منتشر نکرده است.

مدتی پیش نیز، سیستمیک ری‌اکشن (Systemic Reaction) یکی دیگر از بخش‌های استودیوی آوالنچ تریلری از یک پروژه‌ی بی‌نام منتشر کرد. پروژه‌ای که نهایتا در مراسم Xbox 20/20 معرفی شد و یکی از عناوین انحصاری‌ شرکت مایکروسافت به حساب می‌آید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید