تریلری ساختگی از عنوان خیالی LEGO Assassin’s Creed منتشر شد

آیا تا به حال به تجربه‌ی مجموعه‌ی Assassin’s Creed در قالب لگو‌های دوست‌داشتنی فکر کرده‌اید؟ پیشنهادی که اگر چه روی کاغد جذاب به نظر می‌رسد، اما ظاهرا هیچگاه عملی نخواهد شد. اما با این وجود هواداران می‌توانند به خیال‌پردازی درباره‌ی این موضوع ادامه دهند. اخیرا نیز یکی از کاربران یوتیوب با انتشار ویدیویی، دنیای لگویی جذابی را با درونمایه‌ی مجموعه‌ی Assassin’s Creed به تصویر کشیده است. همراه گیمفا باشید.

اگر شما از طرفداران LEGO باشید، پس قطعا با Productionetilego آشنایی دارید. کاربری که در یوتیوب اقدام به انتشار ویدیو‌های مختلفی با محوریت لگو‌ها می‌کند. اخیرا نیز وی ویدیویی منتشر کرده است که واقعا شگفت‌انگیز به نظر می‌رسد و بازسازی ویدیوی مشابهی است که سال ۲۰۱۱ توسط همین کاربر منتشر شده بود. تریلری که شاید در آن زمان خوب به حساب می‌آمد، اما امروزه به دلیل مشکلاتی از قبیل لرزش تصویر، تغیییرات نورپردازی در طول نماها و تصاویر خشک و ثابت چندان جالب‌توجه به نظر نمی‌آید. خوشبختانه، ویدیوی جدید تمامی مشکلات تریلر پیشین را برطرف کرده است.

این ویدیو یک کپی واقعی از تریلر سینماتیک اصلی بازی به حساب می‌آید. حضور آجر‌های خوش‌رنگ و شخصیت‌های لگویی جالب در کنار هم، یک تریلر جذاب را خلق کرده‌اند و تصوری از اینکه یک بازی Assassin’s Creed لگویی چگونه می‌تواند باشد، به شما می‌دهد.

متاسفانه شرکت‌های یوبی‌سافت (Ubisoft) و برادران وارنر (Warner Bros) به همراه استودیو سازنده‌ی بازی‌های لگو یعنی تی‌تی گیمز (TT Games) در حال حاضر مشغول کار برروی بازی LEGO Assassin’s Creed نیستند. از آن جا که یوبی‌سافت مالک مجموعه‌ی Assassin’s Creed به حساب می‌آید و برادران وارنر ناشر همه‌ی بازی‌های LEGO است، می‌توانیم با قطعیت بگوییم که چنین بازی هیچگاه ساخته نخواهد شد. با این حساب، حداقل با تماشای این تریلر می‌توانیم نگاهی گذرا به چنین عنوانی داشته باشیم.

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰p

12345678910(45 رای, میانگین آرا 8٫29 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید