بازی Star Wars Project Maverick احتمالاً در هفته‌ی جاری معرفی خواهد شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

طبق شایعه‌ی جدید منتشر شده، به‌نظر می‌رسد که شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts) در هفته‌ی جاری به صورت رسمی از بازی Star Wars Project Maverick رونمایی می‌کند. بر اساس این شایعه، این بازی در تاریخ ۱۳ خرداد (۲ ژوئن) معرفی می‌شود.

آقای جف گراب (Jeff Grubb) در تاریخ ۲۷ می (۸ خرداد)، به معرفی یک بازی جدید از مجموعه Star Wars در تاریخ ۲ ژوئن اشاره کرد. به دنبال آن، جیسون شرایر (Jason Schreier) در توییتی ادعا کرد که استودیوی کانادایی موتیو (EA Motive) در این تاریخ یک بازی جدید از سری Star Wars را معرفی می‌کند. پیش‌تر نیز گزارش‌هایی در خصوص ساخت یک بازی جدید از این مجموعه توسط استودیوی موتیو منتشر شده بودند. در صورت صحیح بودن این اطلاعات، الکترونیک آرتس در تاریخ ۲ ژوئن از عنوان Star Wars Project Maverick رونمایی خواهد کرد.

حدود سه ماه قبل، اطلاعاتی از عنوان Project Maverick در فروشگاه پلی‌استیشن فاش شد. طبق اطلاعات فاش شده، این بازی یک عنوان واقعیت مجازی نخواهد بود. همچنین به‌نظر می‌رسد این بازی از بخش چندنفره نیز برخوردار است. با این حال مشخص هنوز نشده است که آیا تیم سازنده تنها برروی این بخش کار خواهد کرد و یا بخش تک‌نفره نیز در این بازی وجود خواهد داشت. با این حال تا زمان معرفی رسمی این بازی منتظر بمانیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید