بازی Dungeon Defenders Awakened از حالت دسترسی اولیه خارج شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

پس از حدود یک سال قرار گرفتن عنوان Dungeon Defenders Awakened در حالت دسترسی اولیه، بالاخره شاهد انتشار نسخه‌ی نهایی آن خواهیم بود.

استودیوی کروماتیک گیمز (Chromatic Games) با انتشار به‌روزسانی جدید عنوان را از حالت دسترسی اولیه خارج نمود. مخاطبان قدیمی عنوان Dungeon Defenders، مشتاقانه منتظر این به‌روزرسانی بودند. چون این عنوان قبلا بسیار خام و ناپخته بود و بازی‌بازان بعد از تجربه‌ی کوتاه مدت آن دوباره به سراغ نسخه‌های قدیمی می‌رفتند. از این گذشته، Dungeon Defenders ، Dungeon Defenders 2 و Dungeon Defenders Awakened همه به‌طور هم‌زمان اجرا می شوند زیرا هر کدام مزایای خود را دارند. نسخه‌ی اصلی بیشترین محتوا را با ارزان‌ترین قیمت دارد، بازی دوم رایگان است و Awakened آینده ای امیدوارکننده دارد. به روزرسانی های مداوم در آینده می‌توانند باعث افزایش مخاطبان این سری بشوند.

استودیوی کروماتیک گیمز با Awakened در حال ایجاد یک بازسازی کامل از بازی کلاسیک سال ۲۰۱۱ خود است.این بازسازی از سطح اصلی و چالش‌های مشابه عنوان کلاسیک برخوردار است، اما برخی از بهترین ویژگی ها را از Dungeon Defenders II را نیز به‌خودش اضافه می‌کند. یکی از خصوصیات محبوب این سری به نام عرشه‌ی قهرمان به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا به‌طور هم‌زمان تا چهار کاراکتر را مسلح کنند، شخصیت ها را بین نبرد تغییر دهند و باعث ایجاد دفاعی قوی‌تر شوند.

این عنوان از ابتدای ماه فوریه قابل دسترسی بود و به‌روزرسانی ۱٫۰ به بازی‌بازان دلایل بیشتری برای تجربه‌ی این عنوان همراه با ارائه‌ی رابط کاربری جدید، ظاهر نو و حالت‌های جدید بازی می‌دهد. با کمال تعجب بازی نیز با افت قیمت از ۳۹٫۹۹ دلار به ۲۹٫۹۹ دلار رسید. این عنوان برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید