اطلاعاتی از سیستم فرهنگ و مذهب در بازی Crusader Kings 3 منتشر شد

۱۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۰

بازی Crusader Kings 3، جدیدترین اثر شرکت پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive)، مدتی پیش با نمایش تریلری به صورت رسمی معرفی و تاریخ انتشار آن نیز مشخص شد. در همین راستا، به‌تازگی سازندگان بازی اطلاعاتی از سیستم فرهنگ و ادیان را به اشتراک گذاشته‌اند.

توسعه‌دهندگان عنوان Crusader Kings 3 در ویدئویی به توضیح در مورد مکانیزم‌های مهم این بازی پرداخته‌اند. یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی سیستم فرهنگ و مذهب است. به طور کلی این بخش‌ به قسمت‌های کوچک‌تری تقسیم می‌شوند که شامل دین و ایمان، عرف، ایمان و اصلاحات بت پرست ، دستورات مقدس ، بدعت‌ها و آموزه‌ها ، ویژگی‌ها و حالت‌های نقشه، وسعت نقشه، فرهنگ‌ها، نوآوری‌های فرهنگی و هنری هستند.

میزان جزییات و تحقیقاتی که در ادیان و فرهنگ‌های ‌مختلف از سراسر جهان صورت گرفته، بسیار چشمگیر است. این تفاوت‌های نقش مهمی دارند و حس واقع‌گرایی را به دنیای بازی اضافه می‌کند. آقای هنریک فاریوس (Henrik Fåhraeus)، کارگردان Crusader Kings 3 در مورد این بازی می‌گوید:

Crusader Kings 3 یک شبیه‌ساز بزرگ قرون وسطایی است که در آن می‌توانید در نقش حاکم یک قلمرو قرار بگیرید. اما این بازی بدون چالش نیست. دیدن گسترده شدن این بازی نسبت به نسخه‌های قبل بسیار رضایت‌بخش بوده است. به‌خصوص با توجه به اینکه ارائه‌ی یک اثر همه‌پسند هرگز هدف اصلی ما نبود. اکنون ما فرصت این را داریم که مخاطبان بیشتری را به خود جذب نماییم.

جدا از این موضوع، نسخه‌ی دوم بازی Crusader Kings هم‌اکنون به صورت رایگان برروی استیم در دسترس قرار دارد. در این عنوان علاوه بر بازی اصلی، شامل محتوای گوناگون و سه بسته‌ الحاقی مختلف به نام‌های Monks and Mystics، Jade Dragon و Holy Fury است.

بازی Crusader Kings 3 در تاریخ ۱۱ شهریورماه ۱۳۹۹ (۱ سپتامبر ۲۰۲۰) برروی استیم، فروشگاه مایکروسافت و سرویس اکس‌باکس گیم پس رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی و اطلاعات اولیه‌ی منتشر شده از بازی را از طریق این لینک مشاهده و مطالعه بفرمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید