بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition به‌روزرسان روز نخست عرضه را دریافت کرد

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۰

بالاخره پس از مدت‌ها انتظار برای دارندگان کنسول نینتندو سوییچ، عنوان Xenoblade Chronicles: Definitive Edition منتشر شد تا بازی‌بازان را بار دیگر به دل نبرد‌های حماسی و دنیای وسیع و دیدنی خود ببرد. طبق اعلام شرکت نینتندو و استودیوی مونولیث سافت (Monolith Soft) بسته‌ی به‌روزرسان زمان عرضه‌ی بازی Xenoblade Chronicles: Definitive Edition امروز منتشر شد.

طبق توضیحات شرکت نینتندو، به‌روزرسان ۱٫۱٫۱ این عنوان به رفع مشکل زبان انگلیسی این بازی نمی‌پردازد اما به نظر می‌رسد که دو مشکل گیم‌پلی که یکی از آن‌ها مربوط به جلوه‌های بصری انجام Chain Attack می‌شود را به طور کامل برطرف می‌سازد.

عنوان محبوب Xenoblade Chronicles: Definitive Edition یک بازسازی از بازی کلاسیک سری Xenoblade Chronicles به شمار می‌آید که برروی کنسول نینتندو Wii عرضه شده بود. در این عنوان باز‌سازی شده‌ی نقش‌آفرینی تمامی مدل‌های شخصیت‌های درون بازی مجددا طراحی شده و از کیفیت بالایی برخوردار هستند. رابط کاربری بازی به طور کلی تغییر کرده و سایر بخش‌های بصری آن بسیار چشم‌نواز و عالی کار شده‌اند.

در این بازی شما باید در نقش قهرمانی شجاع و مبارزی قدرتمند به جنگ حماسی و بزرگ بین انسان و ماشین‌ها بپیوندید. با پیش بردن داستان و روایت این بازی می‌توانید در مورد گذشته و ریشه‌ی شخصیت Shulk اطلاعاتی به دست آورید و بیشتر با وی آشنا شوید. در عنوان Xenoblade Chronicles: Definitive Edition شما همانطور که شخصیت خود را ارتقا می‌دهید و ویژگی‌های جدید و خاصی کسب می‌کنید، باید به ارتقای قدرت‌ها و قابلیت‌های همراهان خود نیز بپردازید. همچنین قادر خواهید بود این کار را با انتخاب تجهیزات و سلاح‌های قدرتمند، پیشرفت در مهارت‌های جنگی و استفاده‌ از منابع کاربردی و جادویی انجام دهید. شما باید گروه همراهان خود را قدرتمند کنید تا بتوانید به صورت سلسله‌وار و پشت سر هم به دشمنان هجوم برده و تمام آن‌ها را از بین ببرید.

همچنین علاوه بر داستان نسخه‌ی اصلی، Xenoblade Chronicles: Definitive Edition دارای بخش داستانی جدیدی تحت عنوان Future Connected خواهد بود که از همان ابتدا در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داشت. داستان این قسمت بازه‌ی یک سال پس از داستان اصلی را روایت خواهد کرد و حدود ۱۰ الی ۱۲ ساعت گیم‌پلی اضافه خواهد داشت که در نوع خود بی‌نظیر است. البته باید توجه داشت که کسانی که قصد دارند تمام ماموریت‌های فرعی و بخش‌های جانبی این بخش را به اتمام رسانند، به بیش از ۲۰ ساعت زمان نیاز خواهند داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید