ادعای جدید یوبی سافت: با ایده های جدید هواداران Assassin’s Creed را غافلگیر خواهیم کرد!

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۳۸

کارگردان خلاق بازی Assassin’s Creed IV: Black Flag ، آقای Jean Guesdon با صراحت اعلام کرد که یوبیسافت با توجه به منابعی که در اختیار دارد اجازه نخواهد داد که فرانچایز AC فرسوده شده و سبب افول فروش و محبوبیت این بازی محبوب شود.

از آقای Jean Guesdon طی جلسه سوال و جواب ، پرسیده شد که آیا بازیبازها از این فرانچایز خسته خواهند شد؟ و وی با صراحت تمام اعلام کرد:

من فکر می کنم که تا الان ثابت کرده ایم این فرانچایز مطابق خواسته های بازیبازها بوده است. هنوز راه درازی برای این فرانچایز در پیش است! وظیفه ما به عنوان سازنده این اثر در استفاده از ایده های جذاب و جدید برای جذب بازیبازهاست. به غیر از این کار باید به این مسئله نیز رسیدگی کرد که چرا همچنان بازی AC در میان بازیبازها محبوب است و در طول زمان هنوز محبوبیت خود را حفظ کرده است. با مقیاس های کنونی و جدید ساخت بازی ها ، مکانیسم های جدیدی از گیم پلی ، تنظیمات جدید و کاراکتری جدید برای بازی جدید AC به کار گرفته می شود تا از فرسودگی این فرانچایز جلوگیری شود.

بسیاری از بازیبازها از انتشار زود هنگام نسخه چهارم این بازی نسبت به زمان انتشار نسخه سوم بازی Assassin’s Creed غافلگیر شدند. Jean Guesdon در اینباره می گوید که از اول قرار بود این بازی یک Spin-off باشد ولی با توجه به حجم کار و مضمون جالب و والای این عنوان باعث شد تا از این بازی به عنوان چهارمین نسخه از سری بازی AC یاد شود. Jean Guesdon توضیحاتی درباره این مسئله می دهد:

زمانی که عدد 4 در جلوی این عنوان حک شد ، ما(تیم سازنده) به دنبال ایده های جدید و خلاقانه برای بازی می گشتیم. می دانستیم که قرار است این بازی کاملا جدید باشد و مسیر خود را در میان بازی های ویدئویی رقیب باز کند.

در اینکه سیاست یوبی سافت برای فرانچایز AC در ارائه دنباله های جدید بازی به صورت سالیانه تعریف شده است هیچ شکی نیست ولی آیا این ادعای جدید یوبی سافت را می توان قبول کرد که بازی Assassin’s Creed همچنان نوآورانه و هیجان انگیز است؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید