دموی رایگان بازی Ever Forward در دسترس قرار گرفت

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۰

استودیوی پاثیاگیمز (Pathea Games)، خبر از انتشار دموی رایگان از بازی Ever Forward برای پلتفرم رایانه‌های شخصی داد. این بازی، یک عنوان مستقل در ژانر پازل-پلتفرمر است و هم‌اکنون از طریق فروشگاه‌های Steam ،Itch.io ،Game Jolt و Indie DB در دسترس قرار دارد.

همچنین، در این بخش می‌توان اطلاعات تکمیلی از این بازی که در صفحه‌ی اختصاصی Ever Forward در فروشگاه استیم قرار داده شده است را مطالعه نمود:

بازی Ever Forward، یک عنوان مستقل است که در صورت تمایل، می‌توانید دموی آن را به صورت رایگان دانلود کنید. این بازی، نگاهی عمیق به دنیای اسرارآمیز یک دختر نوجوان و سفر پر خطرش می‌اندازد. این دمو، شامل بخش آغازین داستان بازی و هشت پازل جالب و بخش‌های زیبایی از جزییات بصری بازی می‌شود که قطعاً در فریب دادن شما موفق خواهد بود!

علاوه براین، در این پیش درآمد از بازی Ever Forward، بازیکنان باید شخصیت مایا (شخصیت اصلی بازی) را موشکافی کرده و جایگاه او که در لبه‌ی واقعیت و رویا گم شده است را بیابند. در کنار فاش شدن اسرار ناخودآگاه او، بازی‌بازان قدم به قدم به خاطرات او دست پیدا خواهند کرد و با احساساتی همانند ترس و اندوه در او آشنا خواهند شد.

در کنار این موارد، مواجهه با معماهای چالش برانگیز و کشف محیط‌های جالب توجه در بازی، رازهایی که در قلب مایا دفن شده است را برملا خواهند کرد.

اگر تمایل دارید که این نسخه‌ی دمو را تجربه کنید، باید بدانید که تمامی پیشرفت‌های شما از نسخه‌ی دمو به نسخه‌ی اصلی انتقال خواهد یافت.

بازی Ever Forward، برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ و همچنین، پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه در حال توسعه و ساخت قرار دارد. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، دموی رایگان این بازی هم‌اکنون از طریق فروشگاه استیم در دسترس قرار دارد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید