تاریخ انتشار بازی WRATH: Aeon of Ruin مشخص شد

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

استودیوی کیل‌پیکسل (KillPixel) امروز در خبر خوبی اعلام کرد که نسخه‌ی اصلی بازی WRATH: Aeon of Ruin اوایل سال آینده به دست بازی‌بازان خواهد رسید. ضمنا تریلری از این بازی عرضه شده است که در ادامه می‌توانید آن را تماشا کنید.

WRATH: Aeon of Ruin از سری عناوین اول‌شخص و ترسناک است که چندی پیش به صورت دسترسی زودهنگام برروی رایانه‌های شخصی منتشر شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از دارندگان این پلتفرم نیز قرار گرفت. در این بازی باید از سلاح‌های گرم مختلفی برای از بین بردن هیولاها و دشمنان استفاده کنید. هر چه پیش بروید، با آیتم‌ها، سلاح‌ها و حالت‌های متنوعی مواجه می‌شوید که بدون شک لذت تجربه‌ی بازی را دوچندان خواهد کرد. قابل ذکر است که دو استودیوی کیل پیکسل و وان‌سی اینترتینمنت (۱C Entertainment) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده داشته‌اند.

WRATH: Aeon of Ruin در تاریخ ۷ اسفند ۱۳۹۹ (۲۵ فوریه ۲۰۲۱ میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. در پایان می‌توانید ویدئوی تازه‌ای از گیم‌پلی این بازی را مشاهده و دریافت کنید.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید