تاریخ انتشار بازی Shadowverse: Champion’s Battle مشخص شد

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

شرکت سای‌گیمز (Cygames) امروز اعلام کرده است که بازی Shadowverse: Champion’s Battle در ماه نوامبر به هر دو صورت فیزیکی و دیجیتالی در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن قرار خواهد گرفت.

بازی Shadowverse: Champion’s Battle یک عنوانی کارتی است که داستان آن در دنیای انیمه‌ای با همین عنوان جریان دارد. در این بازی، شما نقش شخصیت اصلی را به عهده گرفته و یک داستان کاملا جدید و متفاوت از انیمه را تجربه خواهید کرد. تیم سازنده کارت‌ها و مناطقی کاملا جدید را برای این عنوان طراحی کرده است تا شما بتوانید از مبارزات خود نهایت لذت را ببرید.

براساس اطلاعات منتشر شده، تمامی نسخه‌های بازی برروی کنسول نینتندو سوییچ شامل یک کد Shadowverse: Champion’s Battle Set نیز می‌شوند که در نسخه‌ی اصلی بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند قابل استفاده خواهد بود. علاوه بر این، خریداران اولین سری از نسخه‌ی فیزیکی بازی یک کارت کمیاب به نام Dark Dragon Forte را دریافت خواهند کرد. ناشر بازی هنوز پاداش خریداران نسخه‌ی دیجیتالی بازی را مشخص نکرده است.

اگرچه شرکت سای‌گیمز هنوز به صورت رسمی از نسخه‌ی غربی بازی رونمایی نکرده است ولی این شرکت پیش از این لوگوی انگلیسی بازی را در هر دو منطقه‌ی آمریکا و اروپا به ثبت رسانده بود. از این رو می‌توان انتظار معرفی و انتشار نسخه‌ی غربی بازی در آینده‌ی نزدیک را داشت.

بازی Shadowverse: Champion’s Battle در تاریخ ۱۵ آبان ماه سال جاری (۵ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ در کشور ژاپن قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید توضیحات رسمی منتشر شده در خصوص این بازی را در ادامه مشاهده کنید.

معرفی

در اولین روز از ورود به مدرسه‌ی تنسی (Tensei)، شخصیت اصلی داستان با هیرو ریوگاساکی (Hiiro Ryuugasaki) ملاقات کرده و با دنیای Shadowverse و باشگاه Shadow در مدرسه آشنا می‌شود.

شخصیت اصلی تصمیم می‌گیرد به باشگاه Shadow ملحق شده و در مسابقات Shadowverse شرکت کند. با این حال، او متوجه می‌شود که این باشگاه فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورده و در شرف تعطیل شدن است.

هیرو و شخصیت اصلی تصمیم می‌گیرند که باشگاه را احیا کرده و این موضوع باعث می‌شود شخصیت اصلی درگیر رویدادهای مختلفی شود.

سیستم

به شخصیت اصلی داستان تبدیل شده و به ماجراجویی در جهان انیمه‌ی Shadowverse بپردازید. داستانی کاملا جدید و اصیل با حضور شخصیت‌های آشنای سری در مدرسه‌ی تنسی را تجربه کنید.

  • بازسازی دنیای انیمه‌: دنیای انیمه شامل مدرسه، استادیوم و بسیاری موارد دیگر در بازی بازسازی شده است.
  • باشگاه Shadowverse در شرف تعطیلی: از توانایی خود برای جمع کردن دوستان و راه‌اندازی دوباره‌ی باشگاه استفاده کنید و در مسابقات Shadowverse پیروز شوید.
  • مسابقات هیجان‌انگیز: بهترین کارتهای خود را جمع‌آوری کرده و در مسابقه پیروز شوید. این موضوع که از چه کارت‌هایی استفاده می‌کنید کاملا به شما بستگی دارید.
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید