گیفت کارت
گیفت کارت

تریلر جدیدی از بخش چندنفره‌ی بازی Disintegration منتشر شد

۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

استودیوی وی‌وان اینتراکتیو (V1 Interactive) به‌تازگی ویدئویی از بخش چندنفره‌ی بازی Disintegration منتشر کرده است. این تریلر برروی حالت‌های مختلف بخش چندنفره‌ی این بازی تمرکز دارد.

بخش چندنفره‌ی بازی Disintegration دارای سه حالت Zone Control، Collector و Retrieval است. در حالت Zone Control، بازی‌بازان باید برای کنترل نقشه مناطق خاصی را تصرف کنند. در حالت Collector، بازی‌بازان باید قبل از به پایان رسیدن زمان مشخص شده، بیشترین تعداد قوطی مغزی را کنترل کنند. در انتها حالت Retrieval نیز دو تیم به عنوان مهاجم و دفاع‌کننده حضور دارند. هدف تیم مهاجم بازیابی روزنه‌هایی از نقاط متناوب و تحویل آنها به یک نقطه‌ی Drop است. هدف مدافعان متوقف کردن مهاجمان به هر قیمتی خواهد بود.

بازی Disintegration عنوانی است که المان‌های دو سبک تیراندازی اول شخص و استراتژی همزمان را با هم ترکیب کرده است. در این عنوان بازی‌بازان می‌توانند به عنوان خلبان، هدایت وسیله‌ی زرهی Gravcycle را در دست داشته باشند. همچنین آن‌ها می‌توانند در هنگام نبرد در حالت تک‌نفره، به نیروهای خود برروی زمین فرمان دهند.

در بخش داستانی Disintegration بازی‌بازان کنترل شخصیتی به نام رومر (Romer) را در دست می‌گیرند که رهبری گروهی از شورشیان را بر عهده دارد. رومر یکی از افرادی بود که به شورش بر علیه رایون (Rayonne) برخاست و هم‌اکنون توسط سربازان وی تحت تعقیب قرار دارد. با این حساب شما در بازی نقش رهبر مبارزانی را بر عهده دارید که قصد دارند بجنگند و به مکان امنی برای زندگی برسند. این وظیفه‌ی شما خواهد بود تا آن‌ها را رهبری کرده و به آینده‌ی روشنی که در انتظارش هستند، برسانید.

در ادامه می‌توانید تریلر بخش چندنفره‌ی بازی Disintegration مشاهده بفرمایید.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

بازی Disintegration در تاریخ ۲۷ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۶ ژوئن ۲۰۲۰) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید