بازی‌های رایگان ماه ژوئن پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند

عناوین رایگان ماه ژوئن پلی‌استیشن پلاس مشخص شدند و احتمالاََ طرفداران سبک شوتر اول شخص از انتخاب‌های سونی راضی خواهند بود.

چندی پیش شرکت سونی تایید کرد که بازی‌های Call of Duty: WWII و Star Wars Battlefront II عناوین رایگان ماه آینده‌ (ژوئن) برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس خواهند بود. یکی از این عناوین یعنی Call of Duty: WWII زودتر از موعد در دسترس بازی‌بازان قرار گرفته است اما به طور رسمی از ۲ ژوئن (۱۳ خرداد) این دو بازی برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس به صورت رایگان قابل دانلود خواهند بود و تا زمانی که اشتراک پلاس داشته باشید دسترسی به این عناوین ممکن است. شما تا ۱۶ تیر (۶ جولای) فرصت دارید که این دو بازی را به لیست خود اضافه کنید و پس از مهلت مشخص شده بازی‌های رایگان ماه جولای جای آن‌ها را خواهند گرفت.

بازی Call of Duty: WWII برای اولین بار قانون همیشگی را زیر پا گذاشت و به جای این که در تاریخ مقرر شده یعنی ۱۳ خرداد در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد در تاریخ ۶ خرداد برای مشترکین پلاس به صورت رایگان برروی فروشگاه پلی‌استیشن قرار گرفت.

قبل از این که رایگان شدن Star Wars Battlefront II تایید شود، تقریباََ منابع داخلی مختلفی این موضوع را اعلام کرده بودند اما سرانجام امروز سونی این خبر را در توییتر تایید کرد. مشترکین پلی‌استیشن پلاس از ۱۳ خرداد می‌توانند عناوین مذکور را تجربه کنند.

قبل از این که بازی‌های اعلام شده برای ماه آینده تایید شوند شایعاتی مبنی بر رایگان شدن Marvel’s Spider-Man شنیده می‌شد که البته بیش از حد جذاب به نظر می‌رسید و این اتفاق در نهایت رخ نداد. شاید در آخرین‌ ماه‌های یکه تازی پلی‌استیشن ۴ و ماه اول ورود پلی‌استیشن ۵ به بازار شاهد رایگان شدن بازی‌های بزرگی برای کاربران پلاس باشیم. در حال حاضر Marvel’s Spider-Man برای مشترکین PS Now در دسترس قرار دارد.

 

12345678910(12 رای, میانگین آرا 8٫42 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید