عرضه‌ی بازی Kingdom Under Fire: Heroes برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی تایید شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۰

طبق اعلام استودیوی بلوساید (Blueside)، عنوان اکشن و استراتژیک Kingdom Under Fire: Heroes به زودی از طریق فروشگاه استیم (Steam) در دسترس بازی‌‌بازان پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. این استودیو تاریخ دقیق از عرضه‌ی این بازی را بیان نکرد اما اظهار داشت که انتشار آن با همکاری شرکت بی‌اس‌وی هلدینگز (BSV Holdings) صورت خواهد گرفت.

با تلاش‌های استودیوی بلوساید، حماسه‌ی سری Kingdom Under Fire با عرضه‌ی بازی Kingdom Under Fire: Heroes برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی همچنان ادامه خواهد داشت. این نسخه‌ی جدید از بازی با کیفیت HD در دسترس هواداران قرار خواهد گرفت اما یک بازسازی محسوب نخواهد شد و تنها میزبان محتویات جدید و بهبود‌های جزئی فنی و بصری خواهد بود.

در نسخه‌ی پلتفرم رایانه‌های شخصی Kingdom Under Fire: Heroes ما شاهد ۷ قهرمان جدید و منحصر به فرد خواهیم بود که داستان زندگی و گذشته‌ی هرکدام از آن‌ها بخشی از قسمت کمپین جدید بازی را تشکیل خواهد داد. به همراه این قهرمانان حدود ۵۰ ماموریت جدید به بازی اضافه شده‌اند که موفقیت در برخی از آن‌ها بسیار چالش برانگیز بوده و به استراتژی‌های دقیق و مهارت بالای بازی‌بازان وابسته است. در مبارزات و نبرد‌های سنگین Kingdom Under Fire: Heroes دشمنان خود را شکست دهید، غنایم آن‌ها را به تصرف درآورید و قهرمانان خود را برای نبرد سهمگین بعدی به خوبی آماده کنید.

شما می‌توانید در این بازی طیف بسیار گسترده‌ای از نژادها و سربازان سرزمین‌های مختلف را به خدمت خود درآورید. می‌توانید رهبری ارتشی از خون‌آشام‌های رام نشدنی را بر عهده بگیرید و یا با گروهی از کمانداران الف باران تیر بر سر دشمنان فرود آورید. ارتش اورک‌های قدرتمند نیز برای متلاشی کردن گروه بزرگی از دشمنان بسیار عالی و کاربردی خواهند بود. حتی می‌توانید با گروه کوچکی از اجنه و شیاطین بازی به درون دشمن نفوذ کرده و آن‌ها را از درون متلاشی کنید. شما در میدان نبردی واقعی قرار خواهید داشت که باید از تمام امکانات و قدرت خود به نحو احسن بهره ببرید. هرزگاهی ممکن است در جنگ به مشکل بخورید و باید به سرعت از گروه‌های پشتیبان خود که شامل حملات هوایی و توپ‌خانه‌ای می‌شوند، درخواست کمک کنید و جان سربازان خود را نجات دهید.

شما می‌توانید از عوارض طبیعی به مانند رود، کوه و تپه به نفع خود استفاده کنید. در سرزمین‌های مرتفع از خود دفاع نموده یا بر سر دشمنان خود هجوم آورید. انواع تله‌ها و کمین‌های مرگبار را در مراتع و جنگل به کار ببرید، با استفاده از بمب‌های دودزا دشمنان خود را سردرگم کنید و با به کار بردن گلوله‌های آتشین آن‌ها را بسوزانید. همچنین باید به وضعیت هوایی توجه زیادی داشته باشید. باد و باران هرکدام به شیوه‌ی منحصر به فردی قادر خواهند بود تا برروی شرایط جنگی اثر گذارند و در نتیجه‌ی نبرد موثر واقع شوند. همچنین می‌توانید با استفاده از انواع طلسم یا جادد دشمنان خود را زمین‌گیر کرده یا به تقویت‌ قدرت‌ها و مهارت‌های همراهان خودتان بپردازید. حتی در مواقعی باید یاران خود را پراکنده کنید تا جلوی تلفات بیشتر را بگیرید. همه‌ی این موارد باعث ایجاد یک گیم‌پلی لذت‌بخش و هیجانی کلاسیک و منحصر به فرد برای بازی‌بازان عنوان Kingdom Under Fire: Heroes خواهد شد.

12345678910(4 رای, میانگین آرا 9٫75 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید