تیغه‌ی معروف در بازی Assassin’s Creed Valhalla پنهان نخواهد بود

۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۰

تیغه‌ی‌ پنهان (Hidden Blade) معروف در سری بازی‌های Assassin’s Creed در نسخه‌ی جدید این سری یعنی Assassin’s Creed Valhalla،  به دلیل افتخارات وایکینگ‌ها به بالای مچ دست شخصیت اصلی یعنی اِیور (Eivor) نصب و انتقال یافته است.

مدیر روایت داستان بازی Assassin’s Creed Valhalla دربی مَکدویت (Derby McDevitt)،  اخیرا در رابطه با سوال یکی از طرفداران که درمورد امضای همیشگی این سری یعنی تیغه‌ی پنهان و شکل جدید و حمله‌های آن بود این موضوع را مطرح کرد که این تغییر کاملا به حس و غرور وایکینگ‌ها جوش می‌خورد. به طور سنتی این تیغه پنهان در قسمت زیر مچ دست قرار می‌گرفت و گاهی نیاز به قطع ناگوار انگشت برای استفاده از آن نیز بود. با این حال طی ۱۳سال گذشته این فرنچایز همیشه این موضوغ را یکی از جنبه‌های سری قرار داده است و حال با اضافه شدن اساطیر اسکاندیناوی به داستان بازی ما مشاهده کردیم تغییراتی صورت گرفته که تیغ به بالای مچ دست اِیور انتقال و نصب شده است. همچنین مَکدویت بیشتر توضیخ داد که:

این‌ موضوع بسیار جالب‌تر خواهد بود که مردم این سلاح را ببینند و در این رابطه نظراتشان را آشکار ‌کنند و می‌توان به این موضوع اشاره کرد که برای وایکینگ به این دلیل حس افتخار به همراه خواهد داشت که آن‌ها اگر مجبور به کشتن کسی باشند این موضوع را آشکار می‌کنند و اجازه می‌دهند دیگر مردم این قتل را ببیند. حال این تیغه کاملا قابل مشاهده می‌باشد و وایکینگ‌ها آشکارا این کار را می‌کنند و این موضوع دلیلی بر افتخار آن‌ها است. 

جالب است که با توجه به این ‌که به افتخارات وایکینگ ها اهمیت داده شده، حال باید این موضوع که چگونه این تیغه می‌تواند با تمرکز برروی مخفی کاری و کشتن بی صدای دشمنان و دیگر موضوعات، هماهنگ شود. این دو ایدئولوژی می‌توانند خود را با شیوه‌های داستان سرایی بی‌نظیر Assassin’s Creed Valhalla ترکیب کرده و به یکی از جالب و جذاب‌ترین موضوعات تا به امروز تبدیل شوند. همه این موضوعات را کنار بگذاریم سوال اصلی اینجا است، دیگر وقتی این سلاح پنهان نیست، پس در آینده باید به چه اسمی صدا شود؟

طی اخبار گذشته جزئیات بیشتری درمورد مراحل فرعی و وسعت نقشه بازی منتشر شده و روز به روز اطلاعات بیشتری هم منتشر می‌شود. با این‌که نارضایتی‌های عده‌ای از طرفداران درمود تریلر این بازی در مراسم اخیر مایکروسافت شنیده می‌شد ولی هنوز هم انتظار می‌رود در رویدادهای پیش‌رو از گیم‌پلی بازی رونمایی رسمی شود. بازی Assassin’s Creed Valhalla، هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار ندارد اما احتمالا در چند ماه آینده یعنی تابستان ۲۰۲۰ بازی برروی کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی عرضه شود، همچنین عرضه‌ی بازی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس هم تایید شده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید