بازی Industria معرفی شد

PC ، اخبار ، اخبار بازی ، تریلر ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۰

شرکت هدآپ گیمز (Headup Games) و استودیوی بلیک‌میل (Bleackmill) از عنوان جدیدی به نام Industria رونمایی کردند. این بازی عنوانی در سبک اکشن اول شخص است و در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۲۱ برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

طبق اطلاعات منتشر شده، بازی Industria از عناوین Half-Life 2 و Portal 2 الهام گرفته است. این بازی یک عنوان تیراندازی اتمسفریک را ارائه می‌دهد که در آن به موضوعات عمیق، در مورد گذشته و آینده‌ی انسان‌ها می‌پردازد. این عنوان با تکیه بر کارهای دیوید لینچ (David Lunch)، برروی داستان تمرکز دارد و مسئولیت علمی ما‌، ماهیت کارکردهای درونی جهان و همچنین اینکه تا چه حد باید با هوش مصنوعی و الگوریتم های خودآموزی پیش برویم را زیر سؤال می‌برد.

داستان بازی Industria ابتدا در سال ۱۹۸۹ و در شهر برلین دنبال می‌شود. بعد از گذشت ۴ دهه از تقسیم، هزاران اتومبیل در مرزهای آلمان در حال گردش هستند. دیوار برلین سرانجام شکسته شده است و در همین زمان، مردی به نام والتر ظاهراً در یک مرکز تحقیقاتی مخفی در نزدیکی شرق برلین ناپدید می‌شود. پیام خداحافظی او خیلی دیر می‌رسد و شما مجبور می‌شوید که او را پیدا کنید.

جستجوی والتر شما را به اعماق این مکان می‌برد؛ درست در مرکز آن و جایی که به نظر می‌رسد زمان هنوز ایستاده است. یک راز تاریک در پشت پرده‌ی این موضوع وجود دارد. در پایان، بینش‌های وحشتناک باعث می‌شود تا شما به صورت عمیق‌تری به این دنیای عجیب و سورئال وارد شوید. همه‌ی این مضامین برای زنی به نام Nora در یک داستان ادغام خواهند شد. این زن در جستجوی دوستش است و دائماً با نتیجه اقدامات گذشته والتر روبرو می‌شود. این موضوع منجر شروع یک مبارزه علیه یک هوش مصنوعی می‌شود که مانند سرطان در بدن انسان، با تومورهای تکنولوژیکی که به کابل‌‌های شبکه‌ای متصل هستند، آلوده شده است. تقابل‌های احساسی و فراطبیعی به بازی‌بازان نشانه‌ای از دنیایی را ارائه می‌دهند که قرار نیست به طور کامل آن را درک کنند.

Industria یک عنوان داستان‌محور در سبک تیراندازی اول شخص است که حدود ۴ ساعت گیم‌پلی دارد. این بازی با استفاده از موتور Unreal Engine 4 توسعه یافته است. دنیای مرموز این بازی با دقت طراحی شده‌اند. شهر برلین از زمان سقوط دیوار از یک بعد موازی سورئال برخوردار است. دشمنان مرگباری در بازی حضور دارند و شما باید با استفاده از سلاح‌های مختلف از خود دفاع کنید.

در ادامه شما را به تماشای تریلر معرفی بازی Industria دعوت می‌کنیم.

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

12345678910(22 رای, میانگین آرا 7٫82 از 10 )
Loading...
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید