شایعه: تاریخ رونمایی از Resident Evil 8 فاش شد

اخبار ، اخبار بازی ۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰

به زودی اتفاق مهمی برای آینده‌ی سری رزیدنت ایول رخ خواهد داد و ممکن است شاهد اولین جزئیات از بازی نسل بعدی این سری باشیم.

به نظر می‌رسد تاریخ رونمایی از بازی رزیدنت ایول ۸ (Resident Evil 8) فاش شده باشد. در حال حاضر کپ‌کام (Capcom) به طور رسمی از این عنوان نسل بعدی رونمایی نکرده است اما شایعه‌های زیادی مبنی بر در دست ساخت بودن آن شنیده‌ایم. در حقیقت ادعا‌ها و شایعه‌های جدید به این نکته اشاره می‌کنند که به زودی از این بازی رونمایی خواهد شد و ممکن است ما این تاریخ را بدانیم.

برنامه‌ی Ambassador که توسط کپ‌کام برای سری رزیدنت ایول طراحی شده است در به‌روز‌رسانی تازه‌ای به اعضای بالا رده‌ی خود اطلاع داده که در تاریخ ۲۱ خرداد (۱۰ ژوئن) رونمایی مهمی در رابطه با این سری رخ خواهد داد. متاسفانه به‌روزرسانی مذکور اطلاعات بیشتری در این مورد اعلام نکرد و باید تا تاریخ ذکر شده صبر کنیم.

در حال حاضر نمی‌توان به‌روزرسانی مذکور را با اطمینان تایید کرد اما مدارک مختلف نشان می‌دهند باید منتظر یک رونمایی باشیم. برنامه‌ی Ambassador به برخی از اعضای این برنامه اجازه می‌دهد در رویدادهای مختلف و پلی‌تست‌های قبل از انتشار بازی‌های سری رزیدنت ایول دسترسی داشته باشند. این برنامه منبع اصلی فاش شدن اطلاعاتی از دو بازی قبلی این سری بود.

اگر این شایعه‌ را جدی بگیریم، احتمال رخ دادن اتفاقات زیادی وجود دارد. این می‌تواند یک رویداد حوصله سر بر باشد که به بازی‌های قبلی یا حالت چندنفره‌ی رزیدنت ایول ۳ مرتبط است. از طرفی می‌تواند جزئیاتی از پروژه‌ی بعدی سری رزیدنت ایول را شامل شود.

در چند ماه اخیر، گزارش‌ها و اطلاعات مختلفی در مورد نسخه‌ی هشتم سری Resident Evil منتشر شده است و تاکنون هیچ یک از آن‌ها به صورت رسمی تایید نشده‌اند. به‌ تازگی یکی از منابع داخلی مشهور که قبلاََ اطلاعات مختلفی را از عناوین Resident Evil منتشر کرده بود، اعلام کرده است که Resident Evil 8 یکی از مخوف‌ترین و تاریک‌ترین بازی‌های این سری خواهد بود.

طبق گزارش اخیر شرکت کپ‌کام، سری رزیدنت ایول اخیراََ به یکی از نقاط عطف خود رسیده و میزان فروش این فرنچایز در سرتاسر جهان میزان ۱۰۰ میلیون نسخه را رد کرده است.

12345678910(51 رای, میانگین آرا 9٫25 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید