یک کمپین کیک‌استارتر برای بازی Snacko به راه افتاد

۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۰

به تازگی استودیوی بلوکورس (Bluecurse) که توسعه‌ی عنوان مدیریت مزرعه‌ی Snacko و شرکت آرمور گیمز (Armor Games) که انتشار آن را بر عهده دارد، در خبری اعلام کردند که کمپینی جهت حمایت مالی از توسعه‌ی این بازی در کیک‌استارتر (Kickstarter) به راه انداخته‌اند تا روند توسعه‌ی عنوان Snacko را بسیار بهتر و قدرتمندتر ادامه دهند و در نهایت آن را به دست علاقه‌مندان بازی‌های استراتژیک و مزرعه‌داری برسانند.

Snacko در واقع یک بازی ماجراجویی کشاورزی به شمار می‌آید که طبق اعلام استودیوی بلوکورس در سال ۲۰۲۱ برروی فروشگاه استیم (Steam) عرضه خواهد شد. داستان این بازی در مورد دو گربه‌ی دوست‌داشتنی به نام‌های Momo و Mikan است که قصد دارند زندگی جدید خود را در یک جزیره‌‌ی متروک اما خوش آب و هوا آغاز کنند. برای این کار ابتدا باید زمینی را انتخاب کند و با جمع‌آوری منابع و وسایل مورد نیاز به ساخت خانه‌ی خود بپردازند. سپس باید در این جزیره به کشاورزی روی آورند و انواع و اقسام محصولات را به دست آورند و زندگی پرچالش و هیجان‌انگیز خود را اینگونه آغاز کنند.

در بازی Snacko به مانند سایر عناوین مزرعه‌داری شما باید به کشاورزی بپردازید، ماهی‌گیری کنید و به اکتشاف محیط بپردازید تا پاداش‌ها و منابع زیادی را که لازم دارید به مرور زمان به دست آورید. همچنین درون این بازی پر از اسرار و راز‌هایی است که باید به کشف آن‌ها پرداخته و در صورت نیاز به حل پازل‌های ساده و معما‌های جالب اقدام کنید.

استودیوی بلوکورس کمپین کیک‌استارتر بازی Snacko را راه‌اندازی کرد تا به جامعه‌ی بزرگ بازی‌بازان فرصت مشارکت و حمایتی پرشور در روند توسعه‌ی این بازی دهد و آن‌ها هم در پروسه‌ی ساخت یک بازی ماجراجویی و مزرعه‌داری سهیم باشند. این استودیو ابراز امیدواری کرد که با الهام از بازی‌های بزرگی به مانند Rune Factory ،Story of Seasons و سری Legend of Zelda بتواند برای علاقه‌مندان یک ماجراجویی فراموش نشدنی در زمینه‌ی کشاورزی و مزرعه داری فراهم کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید