به‌زودی اطلاعاتی از پروژه‌های جدید کوانتیک دریم منتشر خواهد شد

۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

سال گذشته استودیوی کوانتیک دریم (Quantic Dream) شاهد تغییرات بزرگی بود. این استودیو که به مدت یک دهه با شرکت سونی برای ساخت عناوین انحصاری همکاری کرده بود، سرانجام به یک ناشر مستقل تبدیل شد. این استودیو پیش‌تر اعلام کرده بود که پروژه‌های جدیدی را در نظر دارند. حال به نظر می‌رسد که به‌زودی شاهد اطلاعاتی از این بازی‌های جدید خواهیم بود.

به‌تازگی گیلم دِفوندومیر (Guillaume de Fondaumière) و دیوید کیج (David Cage)، بنیان‌گذاران استودیوی کوانتیک دریم، در جریان یک لایواستریم در Twicth، در مورد آینده‌ی این استودیو صحبت کرده‌اند. آن‌ها در بخشی از صحبت‌های خود توضیح دادند که در حال کار برروی چند پروژه‌ی جدید هستند. با این حال هیچ‌گونه اطلاعات دیگری را ارائه ندادند. آقای کیج تایید کرد که به‌زودی چیزهایی را نمایش خواهند داد. وی سال گذشته گفته بود که این استودیو به دنبال ساخت عناوین کوتاه‌تر است؛ بنابراین احتمال دارد آن‌ها به دنبال انتشار بازی‌های اپیزودی باشند. البته تاکنون چیزی به طور رسمی تایید نشده است.

جدا از این موارد، به‌تازگی تاریخ عرضه‌ی بازی‌های Heavy Rain، Beyond: Two Souls و Detroit: Become Human برروی استیم مشخص شده‌اند. این عناوین در تاریخ ۳۰ خردادماه ۱۳۹۹ (۱۸ ژوئن ۲۰۲۰) عرضه خواهند شد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید