نویسنده‌ی Assassin’s Creed Valhalla از شخصیت ایور می‌گوید

۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

همانند Assassin’s Creed Odyssey، جدیدترین نسخه یعنی Assassin’s Creed Valhalla هم به شما اجازه خواهد داد که بین شخصیت مونث و مذکر انتخاب کنید. حال نویسنده‌ی بازی، توضیحاتی را درباره‌ی تلاش برای منسجم‌تر کردن این شخصیت داده است.

شاید بتوان گفت که یکی از مشکلات Assassin’s Creed Odyssey، این بود که آزادی عمل بالای بازی‌باز در دنیای اطراف خود، منجر به شخصیتی نامنسجم شده بود. به طوری که با اعمال خود در ماموریت‌های جانبی، می‌توانستید مستقیما پیش‌زمینه‌ی داستانی را نقض کنید. داربی مک‌دویت (Darby McDevitt)، کارگردان روایت بازی، به تازگی در این باره و شخصیت ایور صحبت‌هایی کرده است:

ما می‌خواستیم که ایور در فضای منسجمی زندگی کند و شخصیت منسجمی داشته باشد. پس وقتی به پایان بازی ما برسید، مهم نیست که چه راهی را در پیش گرفته باشید.ایور در هر صورت ایور خواهد ماند. همچنین تفاوتی ندارد که شخصیت مونث را انتخاب کنید یا مذکر. هر دو گزینه در بازی وجود دارند و هر دو گزینه به شما شخصیت کاملی خواهند داد. فکر کنم که با دیدن نتیجه‌ی کار ما حسابی راضی خواهید شد. ایور شخصیتی است که به طرز خاصی مرموز است و نمی‌توانیم منتظر بمانیم تا شما را درگیر رازهای بازی کنیم.

مانند سایر نسخه‌های سری Assassin’s Creed، این بازی هم در یک دوره‌ی تاریخی واقعی و مشخص جریان خواهد داشت. این طور که به نظر می‌رسد، نویسندگان تحقیقات زیادی در مورد بازه‌ی تاریخی مد نظر خودشان کرده‌اند و تلاش زیادی برای بازسازی دقیق عصر تاریک انگلستان و فرهنگ وایکینگ‌ها داشته‌اند. همچنین چندی پیش کارگردان بازی اعلام کرد که از مقایسه شدن با God of War به خاطر ارتباط هر دو با افسانه‌های نورس نگران نیست.

Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ نامعلومی از سال ۲۰۲۰ برروی پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. همچنین این بازی یکی از عناوین هنگام عرضه‌ی کنسول‌های نسل نهمی یعنی پلی‌استیشن ۵ و اکس‌باکس سری اکس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید