بازی D.E.E.P: Battle Of Jove با انتشار تریلری معرفی شد

۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

بازی D.E.E.P.: Battle Of Jove عنوانی اکشن، سریع، سرگرم کننده و مبتنی بر مبارزات نوبتی است که توسعه و انتشار آن بر عهده‌ی استودیوی چینی تینکینگ استارز (Thinking Stars) قرار دارد. این بازی در نظر دارد تا تجربه‌ای مشابه عنوان Star Fox را برای هواداران خود ایجاد کند. هدف توسعه‌دهندگان بازی D.E.E.P.: Battle Of Jove بهبود بسیار زیاد جلوه‌های بصری و گرافیک فنی و هنری بازی اعلام شده است. همچنین اعضای استودیوی تینکینگ استارز در نظر داشتند تا برای این بازی سریع و اکشن کنترل‌های بسیار ویژه و منحصر به فردی را طراحی کنند تا بازی‌بازان کاملا تجربه‌ای جدید را داشته باشند. این بازی هم به صورت تک‌نفره و هم به صورت چند‌نفره قابل انجام است که در بخش تک‌نفره‌ی آن بازی‌بازان باید یکی از شخصیت‌های شورشی را انتخاب کنند و به جنگی حماسی و هیجان‌انگیز با دشمنان کنترل شده توسط هوش مصنوعی قدرتمندی که دشمن اصلی بازی‌بازان است، بروند.

اگر به دنبال جنگیدن و هدایت سفینه‌های فضایی در یک میدان نبرد شلوغ هستید و تمایل دارید با سرعت زیاد به تعقیب دشمنان پرداخته و گروه زیادی از آنان را با مهارت و دقت از بین ببرید، عنوان D.E.E.P.: Battle Of Jove دقیقا برای شما طراحی شده است. گیم‌پلی این بازی به شدت هیجان‌انگیز، سرعتی و پر از دشمنانی اخواهد بود که به سمت شما هجوم می‌آورند و شما باید تمام دقت و تمرکز خود را به کار گیرید تا با سرعت هرچه تمام‌تر به منفجر کردن سفینه‌های دشمنان بپردازید. شما می‌توانید با استفاده از زنجیره‌هایی از انفجار‌های مهیب دشمنان خود را به صورت گروهی از بین ببرید و در میان‌ سازه‌های غول‌پیکر سیارات مختلف یا بخش‌های مختلفی که در فضای بازی وجود دارند، به تعقیب و گریز با دیگر سفینه‌ها بپردازید یا با انجام به موقع یک مانور زیبا، خود را از دست گروه زیادی از دشمنان خلاص کنید. در این بازی باید علاوه بر مراقبت از پایگاه و همراهان خود، با موشک‌های قدرتمند و متنوع خود به دشمنان حمله‌ور شوید تا قبل از اینکه پایگاه شما را از بین ببرند، آن‌ها را به کل نابود سازید.

در عنوان D.E.E.P.: Battle Of Jove با تنوع بی‌نظیری از سفینه‌های فضایی روبرو خواهید شد که البته هرکدام دارای کلاس متفاوتی هستند و قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصر به فردی دارند. برخی از سفینه‌ها بسیار سرعتی هستند و برای مانور سریع بین دشمنان یا فرار به موقع بسیار کاربردی خواهند بود. برخی دیگر سفینه‌های قدرتمند و غول‌پیکری هستند که به راحتی می‌توانند موانع و سازه‌های مختلف دشمنان را تخریب کرده و گروه زیادی از دشمنان را از بین ببرند. همچنین این کلاس از سفینه‌ها دارای استقامت بسیار زیادی در برابر حملات دشمنان هستند و در کارهای دفاعی نقش پررنگ تری خواهند داشت. کلاس دیگری نیز از سفینه‌های عنوان D.E.E.P.: Battle Of Jove وجود دارد که در تعادلی بین سرعت و قدرت هستند و برای یادگیری روند گیم‌پلی بازی و کنترل‌های مختلف آن بسیار مفید واقع خواهند شد. از این سفینه‌ها می‌توان برای استراتژی‌های متغیر دفاع و حمله استفاده نمود. تمامی سفینه‌های بازی منحصر به فرد بوده و از نظر شکل و سلاح‌هایی که حمل می‌کنند، متفاوت هستند. با انجام ماموریت‌ها و چالش‌های درون بازی می‌توانید انواع و اقسام تجهیزات جدید، ارتقا‌های کاربردی و پوسته‌های متنوعی را برای سفینه‌ی خود به دست آورید و آن‌ را طبق سلیقه‌ی خود شخصی‌سازی کنید.

اگر چه احتمالا در نگاه نخست، بازی D.E.E.P: Battle Of Jove اثری مشابه عناوین اکشن و فضایی دیگری به نظر خواهد اما باید در نظر داشت که این بازی دارای مکانیسم‌ها و ویژگی‌هایی است که آن را از تمام بازی‌های این سبک متمایز خواهد کرد و تجربه‌ای کاملا جدید از بازی‌های مبارزات فضایی در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد داد. تمام ماموریت‌ها و محیط‌های بازی به صورت مجزا و متفاوت ساخته شده‌اند و هر بخش آن دارای ویژگی‌های مختص به خود خواهد بود که در نهایت برروی روند گیمپلی و استراتژی مبارزات نیز تاثیرات بسیاری می‌گذارد. هم‌چنین توسعه‌دهندگان D.E.E.P: Battle Of Jove در بخش جلوه‌های بصری بازی نیز تلاش بسیاری کرده‌اند تا بتوانند نسل جدیدی از مبارزات فضایی را به مخاطبان خود نشان دهند.

به گفته‌ی توسعه‌دهندگان استودیوی تینکینگ استارز، روایت داستان عنوان D.E.E.P: Battle Of در مورد شورشی است که در سیستم پادشاهی Jovian رخ می‌دهد. در این عنوان بازی‌بازان در نقش یکی از فرماندهان شورشی هستند که باید در برابر این سیستم مقاومت کنند. در اصل کنترل این پادشاهی بر عهده‌ی یک هوش مصنوعی بسیار قدرتمند و توانا به نام D.E.E.P است که قصد دارد تمام کهکشان را به صورت ماشینی اداره کند و تمام موجودات زنده‌ی آن را از بین ببرد. بخش اصلی داستانی این بازی چیزی حدود ۸ ساعت به طول خواهد انجامید که در آن با حماسه‌ها و جنگ‌های هیجان‌انگیز و سریع فضایی به خوبی آشنا خواهید شد.

استودیوی تینکینگ استارز هنوز تاریخ انتشار مشخصی را برای عنوان D.E.E.P: Battle Of Jove برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی از طریق فروشگاه استیم (Steam) ارائه نداده است. در پایان می‌توانید به مشاهده‌ی تریلر منتشر شده‌ در مورد معرفی بازی D.E.E.P: Battle Of Jove بپردازید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید