به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 برروی سرورهای آزمایشی عرضه شد

۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

شرکت یوبی‌سافت (UbiSoft) به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 را از طریق سرورهای آزمایشی در دسترس کاربران پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار داده است تا کاربران بتوانند پس از تجربه‌ی محتوای این به‌روزرسان، نظرات خود را با تیم سازنده به اشتراک بگذارند.

در جدیدترین قسمت از استریم State of Play به به‌روزرسان جدید بازی The Division 2 نیز پرداخته شد. براساس اطلاعات منتشر شده، در کنار بهبودهای اعمال شده در بازی، Hill League، آخرین لیگ رقابتی از فصل اول بازی، نیز هم‌زمان با انتشار این به‌روزرسان در دسترس قرار خواهد گرفت.

شرکت یوبی‌سافت با  انتشار پیامی در حساب توییتر رسمی خود، اضافه شدن به‌روزرسان ۱۰ به سرورهای عمومی را اعلام کرده است:

با آغاز روزهای پایانی هفته، بازی‌بازان رایانه‌های شخصی می‌توانند به‌روزرسان بزرگ بعدی بازی The Division 2 را بررسی کرده و نظرات خود را با ما در میان بگذارند.

براساس اطلاعات رسمی منتشر شده درباره‌ی به‌روزرسان ۱۰، این به‌روزرسان بیش از هر چیز برروی ارائه‌ی یک تجربه‌ی سالم تمرکز کرده است. کسانی که به سرورهای آزمایشی بازی دسترسی داشته باشند، می‌توانند زودتر از دیگران محتوای این به‌روزرسان شامل تغییرات اعمال شده در آیتم‌های و سلاح‌ها را تجربه کنند. در کنار این موارد، به‌روزرسان ۱۰ بازی The Division 2 تغییراتی را در میزان آسیب سلاح‌ها در حالت PVP اعمال کرده و پاداش دریافتی در زمان کشتن دشمنان Veteran و Elite را بهبود می‌بخشد.

شرکت یوبی‌سافت بیان کرده است که «تیم سازنده در حال اعمال تغییراتی هستند که ناراحتی بازی‌بازان را از بین برده و تجربه‌ی بازی را تا حد ممکن مفرح خواهد کرد». علاوه بر این، اگر این آزمایش موفقیت آمیز باشد، شرکت یوبی‌سافت قصد دارد به‌روزرسان‌های بعدی بازی را نیز پیش از عرضه و از طریق سرورهای آزمایشی بررسی کند.

بازی The Division 2 هم‌اکنون برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، پلتفرم رایانه‌های شخصی و سرویس گوگل استیدیا در دسترس است. شما می‌توانید نقد و بررسی بازی The Division 2 و آخرین بسته‌ی گسترش دهنده‌ی این عنوان یعنی  Warlords of New York را از طریق لینک‌های قرار داده شده مطالعه کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید