گیفت کارت
گیفت کارت

گزارش: Metroid Prime Trilogy به زودی برروی نینتندو سوییچ منتشر می‌شود

۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰

جدیدترین اخبار منتشر شده نشان می‌دهند که سه‌گانه‌ی Metroid Prime احتمالا ماه آینده‌ی میلادی در دسترس کاربران کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ قرار می‌گیرد.

یک فروشگاه سوئدی که در سال ۲۰۱۸ بازی Metroid Prime Trilogy را برای کنسول نینتندو سوییچ لیست کرده بود، امروز صفحه‌ی مربوط به این بازی را به‌روزرسانی و تاریخ انتشار بازی را به آن اضافه کرده است. براساس این خرده‌فروش، بازی Metroid Prime Trilogy در تاریخ ۳۰ خرداد ماه سال جاری (۱۹ ژوئن سال ۲۰۲۰ میلادی) در دسترس کاربران کنسول نینتندو سوییچ قرار خواهد گرفت.

البته این خرده‌فروش سوئدی تنها منبع مربوط به شایعات بازی Metroid Prime Trilogy نبوده است. سال گذشته، یکی از منابع داخلی شرکت نینتندو که پیش از این اطلاعات صحیحی را منتشر کرده بود، بیان کرد که شرکت نینتندو خود را برای رونمایی از بازی در مراسم دایرکت ماه فوریه آماده می‌کند با این حال، این اتفاق رخ نداد.

علاوه بر این، فروشگاه Best Buy نیز فهرستی از محصولات آینده‌ی خود را در دسترس کارمندان فروشگاه قرار داده بود که نام Metroid Prime Trilogy نیز در آن دیده می‌شد.

سه‌گانه‌ی Metroid Prime اولین بار برای کنسول GameCube منتشر و پس از آن در دسترس کاربران کنسول Wii نیز قرار گرفت. تیم سازنده مدتی بعد این سه بازی را در قالب یک مجموعه مجددا برای کنسول Wii منتشر کرد و پس از آن نیز شاهد انتشار این مجوعه برای کنسول Wii U بودیم. حال باید منتظر ماند و دید آیا نسخه‌ی بهبود یافته‌ی این سه‌گانه برروی کنسول نینتندو سوییچ نیز منتشر خواهد شد یا خیر.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • mbox گفت:

  به به بلاخره احساس میکنم اگر این بیاد از خرید نینتندو سوویچ راضی خواهم شد
  واقعا تنها دلیل خریدم متروید ۴ بود که نینتندو یه دفعه زد زیرش و کنسلش کرد
  حالا باز این خودش یک مسکنه

  0
  0