اطلاعات زیادی از بازی Ninjala منتشر گردید

۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

به تازگی استودیوی گونگ‌هو آنلاین انترتینمنت (GungHo Online Entertainment) در گزارشی به ارائه‌ی اطلاعات زیادی در مورد روند توسعه‌ی عنوان اکشن و بتل‌رویال Ninjala و برخی از ویژگی‌های آن پرداخت. همچنین این استودیو تاریخ آغاز دومین مرحله‌ی تست بتای عمومی بازی را نیز اعلام نمود.

دو شخص از استودیوی گونگ‌هو آنلاین انترتینمنت یعنی آقایان کازوکی موریشیتا (Kazuki Morishita) طراح ارشد بازی و آقای موتوکی کاندا (Motoki Kaneda) که کارگردانی بازی Ninjala را برعهده دارند، پیش از ارائه‌ی توضیحات در مورد این بازی و بخش‌های مختلف آن، به بیان مطالب دیگری پرداختند. آن‌ها اعلام کردند که Ninjala عنوانی رایگان برای تمام بازی‌بازان خواهد بود که برای شرکت در نبرد‌های آنلاین و هیجان‌انگیز آن نیازی به داشتن اشتراک Nintendo Switch Online ندارند. همچنین باید توجه داشت که پرداخت‌های درون برنامه‌ای این بازی کاملا جنبه‌ی تزئینی و ظاهری دارند و برنده‌ی مبارزات کسی است که مهارت و دقت بیشتری را به کار ببرد.

“Jala” نام واحد پول درون بازی است که هم به وسیله‌ی پیروزی در مبارزات و هم از طریق فروشگاه Nintendo eShop می‌توانید آن را به دست آورید. سپس از Jala می‌توان برای خرید اقلام مختلف از فروشگاه درون بازی استفاده کرد. سیزن‌پس این بازی تحت عنوان Ninjala Pass را می‌توانید با ۹۵۰ Jala خریداری کنید. همچنین شما قادر خواهید بود با انجام ماموریت‌ها و چالش‌های این بخش به انواع و اقسام لباس، حرکات نمایشی، اسکین‌های مختلف، مدل‌های حرکتی و مقداری Jala دسترسی داشته باشید. شما اگر موفق شوید به سطح ۱۰۰ بخش سیزن‌پس بازی برسید، مقدار ۹۵۰ Jala خود را پس خواهید گرفت تا بتوانید با آن به خرید فصل بعدی بازی بپردازید.

همچنین شما می‌توانید باندل ویژه‌ی Ninjala Pass Ninja Bundle را به قیمت ۲,۸۰۰ Jala خریداری کنید که از همان ابتدا در سطح ۲۵ این بخش قرار می‌گیرید و می‌توانید به ادامه‌ی آن بپردازید. شما می‌توانید با کسب امتیاز‌های مختلف در نبرد‌های آنلاین یا با هزینه‌ کردن مقداری Jala، در بخش Ninjala Pass بازی پیشرفت کنید و موارد تزئینی بیشتری را برای خود فراهم آورید.

در عنوان بتل‌رویال Ninjala، بازی‌بازان قادر خواهند بود تا به ساخت و شخصی‌سازی سلاح‌های گوناگون و قدرتمند بپردازند و در میدان مبارزه روش‌های جدید و خلاقانه‌ای را برای جنگیدن ایجاد کنند. شما از ابتدا قادر خواهید بود تا از تمام سلاح‌های درون بازی استفاده کنید و به شخصی‌سازی آن‌ها بپردازید. مدال‌های نینجا (Ninja Medals) پاداش‌هایی هستند که از طریق شرکت در مبارزات بازی و پیروزی در نبرد‌ها کسب می‌شوند و به ارتقای شخصیت و قابلیت‌های آن می‌پردازند. در ابتدا چهار کارت شینوبی (Shinobi Card) به شما اهدا می‌شود تا ویژگی‌های کلی شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس با استفاده‌ از مدال‌های نینجا به تقویت هرکدام از این قابلیت‌ها بپردازید. هر کارت شینوبی دارای سه مهارت فرعی به نام Assist Code خواهد بود که به عنوان پاداش نبرد در اختیار بازی‌بازان قرار می‌گیرد.

طبق اعلام توسعه‌دهندگان عنوان مورد انتظار Ninjala، این بازی در تاریخ ۴ تیرماه ۱۳۹۹ (۲۴ ژوئن ۲۰۲۰) برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد. همچنین دومین مرحله از تست بتای عمومی این بازی در تاریخ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ (۳۱ مه ۲۰۲۰) آغاز می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در آن اقدام کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید