تصاویر جدیدی از ماد Fallout 4: New Vegas منتشر شد

۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

تیم توسعه‌ی ماد بازسازی عنوان Fallout New Vegas توسط موتور بازی Fallout 4، دو تصویر جدید از این ماد که Fallout 4: New Vegas نام دارد منتشر کردند. این تصاویر از آخرین نسخه‌ی در دست توسعه‌ی ماد منتشر شده‌اند و کیفیت بصری بازی را به نمایش می‌گذارند.

هدف اصلی ماد Fallout 4: New Vegas، بازسازی عنوان محبوب استودیوی آبسیدین اینترتینمنت (Obsidian Entertainment) یعنی Fallout New Vegas با استفاده از موتور بازی سازی Creation Engine بوده که از آن برای ساخت بازی Fallout 4 استفاده شده است. این ماد شامل تمامی محتوا و ماموریت‌های داستانی و اختیاری عنوان اصلی است و علاوه بر آن، المان‌ها و سیستم‌های تازه‌ای نیز با بهره‌گیری از این موتور جدید و بهبود یافته در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد.

با اینکه این ماد از لحاظ بصری از کیفیت بهتری نسبت به نسخه‌ی اصلی برخوردار است، اما نباید فراموش کرد که گروهی از هوادارن در حال ساخت و توسعه‌ی آن هستند و در حال حاضر نیز، با حداکثر توان مشغول پیاده سازی ویژگی های گیم پلی بازی می‌باشند. این ماد همچنین از ویژگی‌های خیره‌کننده‌ی گرافیکی نظیر فناوری رهگیری پرتو (Ray Tracing) بی بهره خواهد بود؛ بنابراین باید انتظارات خود را کمی پایین آورده و نباید انتظار یک بازسازی نسل جدید از این عنوان داشته باشیم.

هنوز اطلاعی از زمان انتشار ماد Fallout 4: New Vegas در دست نیست. با این حال و همانطور که مشخص است این گروه از طرفداران عمیقا مشتاق به سرانجام رساندن این بازسازی هستند. در عین حال نیز بنظر می‌رسد شرکت بتسدا (Bethesda) تاکنون مخالفتی در مقابل این پروژه نشان نداده و از آنجایی که در کنار عنوان Fallout New Vegas، نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Fallout 3 به دست هوادارن نیز در Fallout 4 وجود دارد، تقریبا می‌توان مطمئن بود که بتسدا اقدامی برای توقف این پروژه اتخاذ نخواهد کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید