خبر اختصاصی : تصاویر و اطلاعات جدید از بازی ” شکار شیطان ” منتشر شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۲:۲۳

بازی ایرانی شکار شیطان شاید یکی از شجاع ترین و ریسک پذیرترین تیم های بازی سازی را پشت سر خود دارد.این بازی که در ژانر شوم شخص/وحشت قرار دارد توسط تیم فن آوران توسن گام در حال ساخت و توسعه است.در ادامه ی مطلب میتوانید تصاویر فوق العاده ریبا و حیرت انگیز از طراحی کاراکترها و محیطهای بازی و همینطور اطلاعاتی در مورد آنها مشاهده کنید :

حتما میدانید که برای ساخت بازی آن هم در ایران باید گامهای بسیار محتاطانه ای برداشت و تیم های بازی سازی با مشکلات عدیده ای روبه رو هستند.سازندگان بازی “شکار شیطان” نیز از این قضیه مستثنا نیستند:

یکی از سخت ترین کارها تولید است, آن هم تولید بازی در محیط رقابتی ناعادلانه و با وضعیتی بسیار دشوار. شاید ورود به این وادی هرگز عاقلانه نباشد اما چه توان کرد که در دنیای عاقلان هنوز بعضی ها دیوانه اند. دیوانه ی برآورده شدن آرزوهایشان.

همچنین تیم توسن گام در مورد این پروژه میافزاید :

بازی شکار شیطان (که احتمال تغییر نام آن هست) یک بازی در ژانر علمی تخیلی وحشت است که برای اولین بار در این سطح در ایران در حال ساخت می باشد. مراحل و مقدمات ساخت بازی از سال 89  آغاز شده و تاکنون با چراغ خاموش پیش رفته است، که باید در همین جا نهایت سپاس را از همه اعضای تیم(بخش فنی، هنری، طراحی بازی ،نویسندگان و همه و همه) داشت.

منتظر اطلاعات جدید و اختصاصی از این بازی به همراه مصاحبه ای با سازندگان این اثر باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید