پلاتینیوم گیمز در مورد وضعیت توسعه‌ی Bayonetta 3 صحبت می‌کند

۳ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

پس از مدت‌ها سکوت، سرانجام اطلاعاتی از روند توسعه‌ی بایونتا ۳ (Bayonetta 3) به اشتراک گذاشته شد. اگرچه این جزئیات شکل و شمایل اثر را توصیف نمی‌کند اما حداقل می‌دانیم همه چیز به خوبی پیش می‌رود و تیم سازنده‌ی بازی با مشکلی مواجه نشده است.

به دلیل پیگیری‌های فراوان طرفداران و سوالات مطرح شده از سوی وبسایت‌های مختلف، استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) جزئیات تازه‌ای در مورد مراحل ساخت بازی انحصاری نینتندو سوییچ، بایونتا ۳، به اشتراک گذاشت. با توجه به صحبت‌های هیدکی کامیا (Hideki Kamiya)، کارگردان بازی، طرفداران نباید نگران لغو شدن یا وضعیت بد ساخت این اثر باشند در حقیقت آن‌ها باید تمامی این نگرانی‌ها را سریعاََ دور بیاندازند. کامیا در این باره گفت:

من در توییتر فعالیت دارم و به همین دلیل نظرات طرفداران را هر روز می‌خوانم. من خوشحال هستم که هنوز عده‌ی زیادی از بازی‌بازان منتظر بازی هستند اما افرادی وجود دارند که در مورد وضعیت توسعه و لغو شدن آن سوالاتی می‌پرسند. من می‌خواهم که شما چنین نگرانی‌هایی را سریعاََ دور بیاندازید چرا که ما همچنان به سختی برروی این پروژه کار می‌کنیم و بازی به هیچ وجه لغو نشده است. لطفاََ منتظر آن باشید.

بایونتا ۳ برای اولین بار در جریان مراسم The Game Awards 2017 رونمایی شد و از آن زمان تا به این لحظه نمایش تازه‌ای از بازی ندیده‌ایم. دلیل نگرانی طرفداران نینتندو نیز همین سکوت طولانی مدت تیم پلاتینیوم گیمز است که البته با بیانیه‌ی جدید کامیا آرامش در میان طرفداران بازی برقرار شد.

با این وجود همچنان تاریخی برای رونمایی کامل از این عنوان و نمایش گیم‌پلی آن وجود ندارد و شایعه‌ی مربوط به عدم برگزاری دایرکت نینتندو در تابستان نیز احتمال انتشار اطلاعات بیشتر در تابستان را کم‌تر می‌کند.

بایونتا ۳ در حال حاضر برای نینتندو سوییچ و نینتندو سوییچ لایت در دست ساخت قرار دارد. تاریخ انتشار بازی نیز همچنان نامشخص است اما با توجه به این که هنوز پلاتینیوم گیمز وارد مراحل بازاریابی و تبلیغات نشده است نزدیک‌ترین تاریخ انتشار را می‌توان اوایل ۲۰۲۱ در نظر گرفت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید