سازنده ی Assassin’s Creed 4 : دو کنسول PS4 و نسل بعدی Xbox تا قبل از نوامبر 2013 عرضه خواهند شد

۲۳ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۰:۰۸

سونی تاکنون خبر انتشار ps4 را فقط در تعطیلات 2013 اعلام کرده است و همچنان تاریخ انتشار دقیق این کنسول نامشخص می باشد. اما به تازگی مدیر خلاق Assassin’s Creed 4: Black Flag در یک اظهار نظر جالب اعلام کرده است که نسل بعدی کنسول ها ی سونی و مایکروسافت تا قبل از ماه نوامبر به بازار عرضه خواهند شد.

خبر ساخت Assassin’s Creed IV: Black Flag بر روی پلتفرم های PC, PlayStation 3, Wii U و Xbox 360 و برای انتشار در تاریخ 29 اکتبر برنامه ریزی شده است ، همچنین در وب سایت این بازی نیز اعلام شده است که Assassin’s Creed IV: Black Flag برای کنسول های نسل بعد نیز خواهد آمد ، که در اصل به معنای PlayStation 4 و کنسول نسل بعدی مایکروسافت که فعلا با نام Durango شناخته می شود است.

حال به تازگی Guesdon مدیر خلاق  Assassin’s Creed 4: Black Flag در مصاحبه ی اخیر و تصویری خود با سایت OXM در جواب این سوال که آیا تمامی نسخه های مختلف این بازی در یک تاریخ مشخص ( یعنی 29 اکتبر ) عرضه خواهند شد اعلام کرده است که بله و این بدان معنا است که بازی برای کنسول های جدید هم در 29 اکتبر عرضه می شود.

سونی تعطیلات 2013 را برای زمان عرضه ی PlayStation 4 اعلام کرده است و این در حالی است که مایکروسافت حتی از نام کنسول خود نیز پرده برداری نکرده است. با این حال با چنین صحبت های از تیم سازنده ی Assassin’s Creed 4: Black Flag قطعا مایکروسافت نیز کنسول خود را تا قبل از ماه نوامبر به بازار عرضه خواهد کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید