تاریخ انتشار عنوان Missile Command: Recharged مشخص شد

Nintendo Switch ، PC ، اخبار ، اخبار بازی ۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

Missile Command: Recharged بازسازی مجددی از نسخه‌ی کلاسیک این بازی محبوب به شمار می‌رود که استودیوی نیکرویژن (Nickervision) وظیفه‌ی توسعه‌ی آن و شرکت آتاری (Atari) انتشار این بازی را بر عهده دارد. این عنوان بازسازی یک بازی محبوب با گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیز محسوب می‌شود که بازی‌بازان باید با موشک‌های فراوان و قدرتمند خود به پایگاه دشمنان حمله کنند و در برابر موج عظیم تهاجم آن‌ها از پایگاه خود دفاع کنند.

در این بازی استراتژیک باید پایگاه خود را به انواع سیستم‌های ضد موشک و حفاظتی مجهز کنید تا بتوانید از پایگاه مراقبت کرده و در فرصت مناسب باران موشک را بر سر دشمنان فرود آورید. عنوان Missile Command: Recharged هم برای آن دست بازی‌بازانی که تمایل به تجربه‌ی عناوین کلاسیک و خاطره‌انگیز دارند و هم برای افرادی که به تازگی قصد ورود به دنیای بازی‌های کلاسیک را کرده‌اند، مناسب خواهد بود.

شما در این بازی باید ضمن حمله به دشمنان پایگاه خود را قدرتمندتر کنید و در زمینه‌ی تعمیرات و دفاعی آن را ارتقا دهید. در این بازی می‌توانید به صورت آنلاین به مبارزه با سایر بازی‌بازان بپردازید و در سیستم رتبه‌بندی آن عنوان “فرمانده‌ی موشک‌ها” را کسب کنید. همچنین می‌توانید در انواع ماموریت‌های چالش برانگیز شرکت کرده و خود را محک بزنید و در نهایت پاداش‌‌های بسیار ارزشمندی را کسب کنید.

به تازگی ناشر Missile Command: Recharged یعنی شرکت آتاری و توسعه‌دهنده‌ی آن در خبری رسمی اعلام کردند که این عنوان در تاریخ ۷ خرداد ۱۳۹۹ (۲۷ مه ۲۰۲۰) برروی هردو‌ فروشگاه استیم (Steam) و اپیک گیمز (Epic Games) در دسترس قرار گیرد. همچنین بازی آرکید Missile Command: Recharged به صورت همزمان برروی کنسول نینتندو سوییچ و پلتفرم گوشی‌های هوشمند عرضه می‌شود.

12345678910(2 رای, میانگین آرا 9٫00 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید