ناتی داگ به دنبال مقابله با اسپویلرها در توییتر است

۲ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰

یکی از قابلیت‌های آزمایشی توییتر به کمک سونی و ناتی داگ (Naughty Dog) آمده است.

پس از افشا شدن بخش‌های زیادی از بازی مورد انتظار The Last Of Us Part 2 در ماه آوریل، شبکه‌های اجتماعی برای طرفداران این بازی تبدیل به میدان مین شده‌اند. حساب‌های کاربری زیادی دائما در زیر پست‌های ناتی داگ در توییتر پیام‌هایی حاوی اسپویل منتشر می‌کنند. به همین خاطر، ناتی داگ به استفاده از یک قابلیت آزمایشی توییتر روی آورده است.

آخرین توییت تبلیغاتی ناتی داگ، غیرقابل پاسخ (Reply) است. البته هنوز امکان لایک، توییت مجدد (Retweet) و نقل قول (Quote) وجود دارد. در ادامه می‌توانید این توییت را مشاهده کنید:

این قابلیت در حال حاضر در مرحله‌ی آزمایش قرار دارد و تنها برای تعداد کمی از کاربران قابل استفاده است. با استفاده از این قابلیت، کاربران می‌توانند افرادی که توانایی پاسخ دادن به یک پست دارند را انتخاب کنند؛ به عنوان مثال تنها کاربرانی که صفحه‌ی آن‌ها توسط شخص دنبال می‌شود. به این ترتیب می‌توان از انتشار پیام‌های ناخواسته جلوگیری کرد.

این اقدام، بازخوردهای متفاوتی دربر داشته است. بسیاری از کوتاه شدن دست اسپویل کننده‌ها خوشحال شده‌‌اند و گروهی از محروم شدن سایر افراد ناراحت هستند. البته هنوز را‌ه‌های بسیاری برای این‌گونه فعالیت‌ها وجود دارد. نظر شما درباره‌ی این کار چیست؟ آیا شما هم قربانی اسپویلرها شده‌اید؟ دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • خدارو شکر من از هیچی خبر ندارم.ولی کسی که این کارو کرده نامردیه.صد در صد از خود کارکنان بوده وگرنه از آسمون که نیومده

  0
  0
 • siamak4731 گفت:

  من واقعا نمیدونم اونایی که از بابت سپویل ها ناراحت شدن چه انتظاری دارن؟ خواهشا اون مغز رو بکار بندازین و یکم فکر کنید! the last of us part II دارای اتمسفر آخرالزمانی هستش که در این دنیا هیچ قانون وقاعده ای وجود نداره هیچ نظمی وجود نداره آدما تو هچین دنیایی رفته رفته تغییر میکنن و دیگه خودشون نیستن در همچین دنیای تاریکی هرکسی به فکر خود و بقای خودشه یک عاشقانه موزیکال با پایان خوش نیست که همه در آخر شاد و شنگول برن سر کار و زندگیشون شما اول باید ژانر رو درک کنی خودتو جای شخصیت ها بذاری بعد قضاوت کنی. تو دنیایی که مفهوم اصلیش مرگ ــه نباید اتظار پایانی خوش داشته باشی اگه دنبال یه بازی با داستانی شاد و پایانی خوش هستی بهتره نیایی سمت این یکی واسه همه مناسب نیستن همچین بازیهایی مخوصوصا بچه ها و نوجوانان.

  0
  0