بازی The Ragnarok معرفی شد

شرکت نت‌ایز (NetEase) امروز از بازی ماجراجویی و جهان‌باز خود با نام The Ragnarok رونمایی کرده است. این بازی که با الهام از افسانه‌های نورس (Norse Mythology) ساخته شده است برروی کنسول‌ها، پلتفرم رایانه‌های شخصی و گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد شد.

به گفته‎ی تیم سازنده‌ی بازی The Ragnarok،  آن‌ها تمام تلاش خود را کرده‌اند تا تجربه‌ی بازی برروی تمامی پلتفرم‌های مقصد یکسان و مشابه باشد. برای دستیابی به این هدف، شرکت سازنده یک تیم بازی‌سازی بین‌المللی را تاسیس کرده است که به مدت دو سال در زمینه‌ی تحقیق و توسعه‌ی این بازی فعالیت کرده‌اند.

در بازی The Ragnarok، بازی‌بازان نقش قهرمانی را ایفا می‌کنند که وظیفه‌ی محافظت از جهان در مقابل نابودی بر اثر وقوع Ragnarok را به عهده دارند. در طول بازی شما می‌توانید به گشت و گذار در بیابان‌های خطرناک، غارهای فراموش شده و جنگل‌های باستانی پرداخته و یا با مردم شهرهای فانتزی بازی تجارت کنید.

تیم سازنده در خصوص بازی The Ragnarok بیان کرده است:

بازی نقش‌آفرینی The Ragnarok مخاطب را با هدف نجات سرزمین به یک سفر شگفت‌انگیز خواهد برد. بازی The Ragnarok یک عنوان میان‌پلتفرمی بسیار باکیفیت است که یک جهان پویا و رایگان براساس افسانه‌های نورس را در اختیار بازی‌بازان قرار خواهد داد. همان‌طور که نور و سایه‌ها جابه‌جا می‌شوند، خدایان باستانی این سرزمین نیز به اژدها تبدیل شده و به پرواز در سراسر آسمان می‌پردازند. این جهان رازآلود در انتظار شما نشسته است.

تیم سازنده به مناسبت معرفی بازی، دو تریلر کوتاه از عنوان The Ragnarok را نیز منتشر کرده است که شما می‌توانید آن‌ها را در ادامه‌ی این مطلب مشاهده کنید.

تریلر معرفی بازی:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

تریلر گیم‌پلی بازی:

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

12345678910(27 رای, میانگین آرا 7٫41 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید