شمشیر‌های شکسته | نقد‌ها و نمرات نسخه‌ی نینتندو سوییچ بازی The Elder Scrolls: Blades

۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

عنوان اکشن و نقش‌آفرینی The Elder Scrolls: Blades توسط استودیوی بتسدا (Bethesda) توسعه یافته است. داستان این بازی در مورد سیاه‌چاله‌های سرزمین اسکایریم و اتفاقات درون آن‌ها روایت می‌شود. در این عنوان بازی‌بازان می‌توانند در محیط‌های مختلف به ماجراجویی بپردازند، شهر‌های خود را گسترش داده و شخصی‌سازی کنند و آن‌ها را وسیع‌تر و پیشرفته‌تر سازند.

در بازی The Elder Scrolls: Blades می‌توانید قهرمان دلخواه خود را شخصی‌سازی کنید و با ماجراجویی در بازی برای آن تجهیزات، سلاح و زره‌های گوناگون و قدرتمندی تهیه کنید. سپس می‌توانید در مبارزات و ماموریت‌های بازی به شکست دشمنان و حریفان خود بپردازید.

قابلیت کراس‌پلی عنوان The Elder Scrolls: Blades بازی‌بازان را قادر می‌سازد تا به همراه دوستان خود که از پلتفرم‌های دیگری استفاده می‌کنند، از تجربه‌ی بازی لذت ببرند. همچنین قابلیت Cross-save نیز برای بازی در نظر گرفته شده است تا بتوانند پیشرفت خود در بازی را ذخیره کرده و برروی پلتفرم دیگری آن را ادامه دهند.

چندی پیش عنوان The Elder Scrolls: Blades برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر گردید. با ما همراه باشید تا به بررسی نقد‌ها و نمرات این بازی بپردازیم.

Multiplayer.it 6/10

The Elder Scrolls: Blades یک ماجراجویی ساده در سایه‌چال‌ها محسوب می‌شود. سیستم پیشرفت بازی خوب کار شده است اما گیم‌پلی بازی به شدت ثابت و تکراری بوده و ماموریت‌های مشابه کاملا خسته‌کننده ظاهر می‌شوند. در واقع مجموعه‌ای کوچک از موارد تکراری هسته‌ی گیم‌پلی بازی را تشکیل می‌دهند. با اینکه بازی The Elder Scrolls: Blades یک عنوان رایگان است اما باید در نظر داشت که گرافیک بسیار قدیمی و تاریخ گذشته‌ای دارد و احتمالا بدترین کنترل ممکن را برروی نینتندو سوییچ برای بازی‌بازان فراهم می‌کند.

NintendoWorldReport 4/10

The Elder Scrolls: Blades یک پورت ساده از یک بازی متوسط پلتفرم گوشی‌های هوشمند است که قطعا جایگاهی برروی کنسول نینتندو سوییچ ندارد. امتیازاتی که این بازی برروی پلتفرم اصلی خود دارد به هیچ وجه در سطح و اندازه‌ی کنسول نینتندو سوییچ نیست. همچنین با توجه به نمایشگر بزرگتر کنسول نینتندو سوییچ، گرافیک این بازی بسیار بدتر و زننده‌تر به نظر می‌رسد. عرضه‌ی عنوان The Elder Scrolls: Blades برروی این کنسول فقط یک شوخی و بازی با نام بزرگ The Elder Scrolls محسوب می‌شود. برخلاف سایر عناوین پلتفرم گوشی‌های هوشمند بتسدا به مانند Fallout Shelter که خوش درخشید، The Elder Scrolls: Blades تنها یک بازی محدود و یکنواخت با گرافیکی منقضی‌شده و گیم‌پلی خسته‌کننده است. این بازی با توجه به محدودیت‌های پلتفرم گوشی‌های هوشمند ساخته شده بود؛ پس هنگامی که آن را برروی کنسول سوییچ تجربه کنید، به شدت ناامید خواهید شد.

Nintendo Life 3/10

The Elder Scrolls: Blades یک بازی ساکن و تکراری است. این بازی رایگان پلتفرم گوشی‌های هوشمند جایی برروی کنسول نینتندو سوییچ ندارد. این بازی تنها نام The Elder Scrolls را یدک می‌کشد اما هیچ نشانی از ماجراجویی، اکتشاف، محتوای زیاد، جذابیت و نکات مثبت سری اصلی را در خود جای نداده است. مبارزه در این بازی به شدت خسته‌کننده و غیرقابل تحمل بوده و اصلا نمی‌توان نام مبارزه را بر آن نهاد. مراحل بازی تکراری، کوچک، کاملا خطی و ساده طراحی شده‌اند. شهرسازی و گسترش پایگاه به شدت ناچیز است و تنها مانعی بر سر راه شما برای پیشرفت در بازی محسوب می‌گردد. این بازی رایگان است اما با گرفتن وقت شما بیشترین ضرر ممکن را به شما وارد خواهد کرد. این بازی را فراموش کنید و از تجربه‌ی عناوین رایگان بسیاری جذاب کنسول نینتندو سوییچ لذت ببرید.

Cubed3 2/10

در حالی که باید از انتشاز عناوین زیادی برروی کنسول نینتندو سوییچ و موفقیت روزافزون آن بسیار خوشحال باشیم اما هرزگاهی شاهد عرضه‌ی عناوینی هستیم که نه تنها به این کنسول تعلقی ندارند بلکه باعث وارد شدن خدشه به اعتبار و نام آن می‌شوند. The Elder Scrolls: Blades نمونه‌ی واقعی و کامل این موضوع است. یک تجربه‌ی به شدت خسته‌کننده و تکراری که تحمل گذراندن چند ساعت از آن را نیز نخواهید داشت. شاید تنها نکته‌ی مثبت این بازی، ماجراجویی در Skyrim برروی کنسول نینتندو سوییچ باشد که البته بیشتر سوءاستفاده و تبلیغ با نام Skyrim و The Elder Scrolls محسوب می‌شود.

Digitally Downloaded 0/10

این بازی به خلاقانه‌ترین شکل ممکن توهین به بازی‌باز تعبیر می‌شود. این بازی مانند بزاقی است که شرکت بتسدا به صورت ما می‌پاشد. بتسدا احتمالا تصور کرد چون بزاق نوعی “محتوا” محسوب می‌شود، می‌تواند از آن سود ببرد. این شرکت با خود پنداشت که می‌تواند با ارائه‌ی یک عنوان بی‌محتوا که فقط نام آشنایی دارد، از کنسول نینتندو سوییچ درآمد هنگفتی را کسب کند. متأسفانه هرچقدر که عنوان The Elder Scrolls: Blades برروی پلتفرم گوشی‌های هوشمند خوش بدرخشد، در عوض از هر نظر برروی کنسول نینتندو سوییچ ناامید‌کننده و شکست خورده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید