گیفت کارت
گیفت کارت

بازی When the Past was Around تابستان سال جاری میلادی عرضه خواهد شد

۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

When the Past was Around یک بازی معمایی اشاره‌ای است که داستان ماجراجویی‌های عاشقانه‌، سفر، شادی، غم و رها کردن را روایت خواهد کرد. این بازی مفهومی توسط استودیوی موجیکن (Mojiken) در دست توسعه قرار دارد. این عنوان داستان غم‌انگیز و عاشقانه‌ی بین یک دختر و معشوقه‌اش را در یک دنیای فانتزی متشکل از اتاق‌ها و مسیر‌هایی که از خاطرات و حوادث انباشته شده‌اند، بیان می‌کند. شما در When the Past was Around باید به حل معماهای درون بازی پرداخته و به دختر کمک کنید تا راه خود را پیدا کند و پرده از اسرار بین او و معشوقه‌اش بردارد. اسراری که با فهمیدن آن‌ها شاید دیگر نتواند به زندگی گذشته‌ی خود فکر کند.

داستان این بازی در مورد دختری جوان و بیست ساله به نام Edda خواهد بود که راه و مسیر رسیدن به رویاهای خود را گم کرده است و در سردرگمی به سر می‌برد. تا اینکه یک روز با مرد مرموزی به نام The Owl ملاقات می‌کند. او به دختر کمک می‌کند که اشتیاق خود برای خوشبختی و رسیدن به رویاهایش را از بین ببرد و این‌گونه او را به آرامش می‌رساند. این اتفاق منجر به ایجاد رابطه‌ای عاشقانه بین این دو شخص می‌شود که در نهایت شخصیت The Owl آخرین درس را به Edda می‌دهد. نام این درس شکستن دل خواهد بود.

حال به تازگی استودیوی موجیکن و شرکت کوروس ورلدواید (Chorus Worldwide) که انتشار بازی را بر عهده دارد، در خبری رسمی اعلام کردند که عنوان معمایی و اشاره‌ای When the Past was Around تابستان سال میلادی جاری برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. طبق گفته‌ی توسعه‌دهنده‌ی When the Past was Around، نسخه‌ی کنسولی این بازی حدود ۶۰ درصد از مراحل تولید خود را سپری کرده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید