شرکت Embracer Group تعداد ۱۱۸ بازی معرفی نشده را در دست ساخت دارد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۹

طی چند ساله گذشته، شرکت مادر امبریسر گروپ (Embracer Group) توانسته است تا شرکت‌ها و استودیو‌های زیادی را جذب کند. این شرکت تاکنون ۲۶ استودیوی بازی‌سازی مختلف را به خود جذب کرده و همچنین ناشر‌های معروف زیادی نظیر تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic)، دیپ سیلور (Deep Silver) و کافی استین (Coffee Stain) را بدست آورده است. با این حساب، طرفداران انتظارات بیشتری را از سمت این شرکت‌ها دارند و باید بگویم که این انتظارات، قرار است برآورده شوند.

در آخرین جلسه‌ی مالی شرکت امبریسر گروپ، اعلام شد که استودیو‌ها و ناشر‌های این شرکت در حال حاضر مشغول به ساخت ۱۱۸ بازی مختلف هستند که تنها تعداد کمی از آن‌ها معرفی شده‌اند و تاکنون از ۶۹ بازی دیگر این شرکت رونمایی نشده است. با توجه به سابقه‌ی این شرکت، می‌توان حدس زد که تعداد بسیار زیادی از این بازی‌ها، عناوین سبک و مستقل خواهند بود که هزینه‌ی ساخت زیادی را صرف نمی‌کنند و تنها تعداد کمی از آن‌ها، عناوین پرخرج و به اصطلاح AAA خواهند بود.

البته لازم به ذکر است که استودیو‌های دیگری هستند که خارج از دستان امبریسر گروپ، بازی‌های خود را منتشر می‌کنند. به عنوان مثال، می‌توان بازی NBA 2K Playground را نام برد که شرکت تو‌کی گیمز (۲K Games) وظیفه‌ی انتشار آن را بر عهده دارد. در هر صورت، حتی با در نظر گرفتن عظمت و تعداد زیاد استودیو‌ها و شرکت‌های زیر مجموعه امبریسر گروپ، ۱۱۸ بازی معرفی نشده، رقم بسیار بالایی است.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید