تریلر جدیدی از عنوان ترسناک The Shore منتشر گردید

۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۸:۰۰

The Shore یک بازی با زاویه‌ی دید اول‌شخص و داستان‌محور است که از محیط‌های اسرار آمیز و اتمسفری سنگین بهره می‌برد. در این بازی باید با انواع موجودات عجیب و ترسناک روبرو شده و به رازی که هرکدام از آن‌ها با خود به همراه دارند، پی ببرید. این بازی از عناصر ترس و وحشت بهره می‌برد و هرزگاهی باعث می‌شود که برای زنده ماندن در این دنیای بی‌رحم اخلاق را زیر پا گذارید و دست به کارهای وحشتناکی بزنید.

به تازگی استودیوی آرس دراگونیز (Ares Dragonis) که وظیفه‌ی توسعه و انتشار بازی The Shore را بر عهده دارد، تریلری جدید از این عنوان ترسناک را به اشتراک گذاشت. در این تریلر بیشتر با جزیره‌ی نفرین شده‌ی بازی و اسرار آن آشنا خواهیم شد.

بازی‌بازان در عنوان The Shore داستان را از دید پدری دنبال می‌کنند که به تازگی با مرگ دلخراش دختر خود مواجه شده است و جهان اطراف خود را به طرز توهم‌آوری مشاهده می‌کند. در این عنوان وحشت‌آور بازی‌بازان با موجودات ترسناک Lovecraftian مواجه می‌شوند و برای زنده ماندن علاوه بر مقابله با آنان باید زنده بمانند و به حل معما‌های بازی ادامه دهند تا در نهایت از این جهان وهم‌آلود نجات پیدا کنند. هرچه بازی‌بازان بیشتر و بیشتر در بازی پیش‌روی کنند با موارد دشوارتر و به شدت ترسناک‌تری مواجه خواهند شد.

استودیوی آرس دراگونیز در مورد بازی The Shore می‌گوید:

این بازی تجربه‌ای بی‌نظیر از یک سبک اکشن، رازآلود و ترسناک را برای بازی‌بازان مهیا می‌کند. در این بازی مدام در فضایی سرشار از هیجان روانشناختی با داستانی عمیق و چندلایه همراه خواهید شد که در طول پیش‌برد آن مدام اتفاقات پر تنش و ترسناک رخ خواهد داد. این بازی تجربه‌ای منحصر به فرد و درخشان را به بازی‌بازان هدیه می‌دهد.

در پایان شما می‌توانید از تماشای تریلر منتشر شده از بازی The Shore لذت برده و بیشتر با این بازی ترسناک آشنا شوید.

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید