گزارشی از میزان فروش بازی Snowrunner منتشر گردید

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۵

به تازگی امبریسر گروپ (Embracer Group) که شرکت مادر استودیوی سابر اینتراکتیو (Saber Interactive) محسوب می‌شود، در گزارش مالی خود به میزان فروش بازی SnowRunner اشاراتی داشت. طبق گفته‌ی این شرکت بزرگ، میزان فروش این بازی بسیار رضایت‌بخش بوده و هواداران سری SnowRunner می‌توانند نسبت به آینده‌ی آن امیدوار باشند.

شرکت امبریسر گروپ در گزارش مالی خود اعلام داشت که بازی SnowRunner موفق به فروش بیش از یک میلیون واحدی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی شده است. همچنین این شرکت اعلام کرد که میزان فروش این بازی برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان نیز کم و بیش به همین اندازه خواهد بود. به عبارت دیگر عنوان Snowrunner برروی هر سه پلتفرم به صورت یکسانی فروش دارد و تقریبا می‌توان فروش کلی ۳ میلیون نسخه‌ای این بازی را نتیجه گرفت که بسیار رضایت بخش خواهد بود. لازم به ذکر است که این میزان فروش در سه هفته‌ی پس از عرضه‌ی این بازی رخ داد.

باید در نظر داشت که آمار فروش بسته الحاقی این بازی نیز بسیار بالا بوده است. این خبر بسیار خوبی برای استودیوی سابر اینتراکتیو و شرکت امبریسر گروپ محسوب می‌شود اما بازی‌بازان زیادی هستند که هنوز هم با عرضه‌ی بسته الحاقی پولی به شدت مخالفت می‌کنند.

در هر صورت این گزارش حاوی اخبار بسیار خوبی برای استودیوی سابر اینتراکتیو و هواداران سری SnowRunner خواهد بود. باید توجه داشت که آمار خوب فروش این عنوان برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی در صورتی به دست آمد که این بازی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز (Epic Games) قرار دارد و هنوز برروی استیم (Steam) منتشر نشده است.

بازی SnowRunner هم‌اکنون برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. در پایان شما می‌توانید نقد و بررسی این بازی را تحت عنوان “وقتی مسیر دشمن شماست” از این نشانی مشاهده نمایید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید