گیفت کارت
گیفت کارت

شرکت سگا آمار فروش بازی Persona 5 Royal را در کشور‌های غربی منتشر کرد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۲:۱۵

به نظر می‌رسد طبق اخبار منتشر شده ازعنوان Persona 5 Royal، این بازی موفق شده است تا رکورد جدیدی را از نظر فروش در بازار غرب کسب کند. Persona 5 Royal یکی از بهترین عناوین سال ۲۰۱۷ محسوب می‌شود که در بسیاری از زمینه‌ها خوش درخشید و حتی بازی سال وب‌سایت دوئل‌شاکرز (DualShockers) نیز نام گرفت.

البته که انتشار این گزارش برای طرفداران این بازی جای تعجب ندارد. عنوان پر سر و صدای Persona 5 یک بازی تمام عیار و دلنشین بود. هنگامی که استودیوی آتلوس (Atlus) به صورت رسمی اعلام کرد که قصد دارد تا محتویات بیشتری را برای این بازی در قالب نسخه‌ی Persona 5 Royal ارائه دهد، هیچ‌کس فکرش را هم نمی‌کرد که آن‌ها بتوانند تا این حد در کار خود سنگ تمام گذارند. حال با توجه به شرایط بحرانی و افزایش چشمگیر آمار فروش نسخه‌های دیجیتالی عناوین مختلف، شرکت سگا به میزان فروش این بازی در بازار غربی اشاراتی داشت. این شرکت اعلام کرد که آمادگی این افزایش تقاضا برای نسخه‌ی دیجیتالی Persona 5 Royal را نداشته است و این بازی همچنان به فروش بسیار خوب و عالی خود در بازار غرب ادامه می‌دهد.

البته شرکت سگا هنوز آمار دقیقی از فروش این بازی ارائه نداده است اما با توجه به آمار و ارقام منتشر شده می‌توان به نتایجی دست یافت. عنوان محبوب Persona 5 Royal در ماه اول عرضه‌ی خود در کشور ژاپن با فروش ۴۰۰ هزار نسخه‌ای مواجه شد. همچنین این بازی در هفته‌ی نخست انتشار در صدر جدول فروش دو کشور تایوان و کره جنوبی قرار داشت. به علاوه این عنوان در هفته‌ی نخست عرضه در جدول فروش انگلستان و ایالات متحده در بین ده بازی برتر دیده می‌شد. با توجه به این اطلاعات می‌توان دریافت که فروش این بازی بسیار موفقیت‌آمیز بوده است.

عنوان Persona 5 Royal هم‌اکنون برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید