تاریخ عرضه‌ی بازی Fairy Tail RPG مجددا با تاخیر مواجه شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۱۵

بنابر گزارش‌های منتشر شده، شرکت بازی‌سازی کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیوی گست (Gust) اخیرا در مصاحبه‌ای با مجله‌ی فامیتسو (Famitsu) اعلام کردند که مجددا تاریخ عرضه‌ی بازی Fairy Tail RPG با تاخیر مواجه شده است. پیش از این قرار بود این بازی در تاریخ ۶ تیر ۱۳۹۹ (۲۶ ژوئن ۲۰۲۰) به بازار عرضه گردد که اکنون به روز ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰) موکول گردید.

این دومین تأخیر برای بازی Fairy Tail RPG محسوب می‌شود؛ زیرا ابتدا قرار بود این بازی در تاریخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ (۱۹ مارس ۲۰۲۰) عرضه گردد. در آن زمان تهیه‌کننده‌ی این اثر آقای کیسوکه کیکوچی (Keisuke Kikuchi) اظهار داشت که برای تجربه‌ی هرچه بهتر و روان‌تر این بازی مجبور به تاخیر در تاریخ عرضه آن شده‌اند.

محتمل‌ترین دلیل برای این اتفاق را می‌توان کاهش سرعت بازی‌سازی و توسعه‌ی بخش‌های مختلف آن از طریق دورکاری از خانه دانست. این شرایط نابسامان به علت گسترش ویروس کرونا در سراسر جهان به وجود آمده است. با وجود اینکه بسیاری از استودیو‌ها و توسعه‌دهندگان بازی در تلاش هستند تا با این شرایط سازگار شوند اما باز هم به صورت کامل موفق نشدند تا جلوی اثر بیشتر این بحران را بر صنعت بازی‌های ویدئویی بگیرند.

عنوان Fairy Tail RPG برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ در تاریخ ۹ مرداد ۱۳۹۹ (۳۰ ژوئیه ۲۰۲۰) عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید