گزارش: Call of Duty: Black Ops Cold War نام نسخه‌ی جدید Call of Duty خواهد بود

PC ، PS4 ، PS4 Pro ، Xbox One ، Xbox One X ، اخبار ، اخبار بازی ، اخبار مهم ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۴

به گزارش وب‌سایت یوروگیمر و به نقل از منابع آگاه، Call of Duty: Black Ops Cold War نام نسخه‌ی جدید سری Call of Duty خواهد بود و این بازی در زمان جنگ سرد جریان خواهد داشت.

شاید کمتر کسی فکرش را بکند که اکتیویژن بخواهد برای ساخت نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty به سراغ نسخه‌ی Black Ops برود و مطمئنا بسیاری از ما بر این عقیده هستیم که اکتیویژن تمایل دارد تا برروی بازی‌های آنلاین و بتل رویال سرمایه گذاری بیشتری انجام دهد تا اینکه به سراغ آی‌پی‌های گذشته‌ی خود رفته و آن‌ها را بازسازی کند. اما اقدامات اخیر این شرکت از جمله عرضه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Modern Warfare 1 و Modern Warfare 2 کمی نگاه ما را به این شرکت تغییر داده است. بر همین اساس شاید دور از ذهن نباشد که اکتیویژن در گام بعدی نیز به سراغ یکی دیگر از نسخه‌های قدیمی سری Call of Duty یعنی Black Ops برود.

به گزارش وب‌سایت Eurogamer، یکی از کاربرانی که به افشای اطلاعات سری Call of Duty شناخته شده است به تازگی تصویری را در توییتر منتشر کرده که شاید بد نباشد دقیق به آن نگاه کنیم و شاید آن طور که به نظر می‌رسد این عکس یک شوخی نباشد بلکه کاملا واقعیت داشته باشد. در این تصویر طرح روی جلد عنوان Black Ops را مشاهده می‌کنیم که برروی آن، نام نسخه‌ی جدید این طور نوشته شده است؛ Call of Duty: Black Ops Cold War.

به نظر می‌رسد این نسخه واقعیت داشته باشد زیرا در سری Black Ops شاهد بودیم که داستان نسخه‌ی اول ابتدا در دهه‌ی ۶۰ میلادی و در جیان جنگ سرد جریان داشت اما بعدها به هر دلیلی این نسخه به زمان آینده رفت و به نوعی می‌توان اذعان داشت از ریشه‌های خود دور شد. حال به نظر می‌رسد اکتیویژن بخواهد با بازسازی این نسخه و یا ساخت نسخه‌ی جدیدی که داستان آن در زمان جنگ سرد جریان داشته باشد، بار دیگر سری Call of Duty: Black Ops را به ریشه‌های خود بازگرداند.

طی روزهای گذشته بازی‌بازان مورد جالبی را کشف کرده‌اند. هنگامی که با پهبادهای خود به درون Bunkerهایی که دسترسی به آن‌ها ممکن نیست، نگاهی انداختند، متوجه مواردی از جمله وجود spyplane‌ها شدند که به ستینگ جنگ سرد اشاره دارد. بنابراین همه‌ی این موارد می‌توانند دست به دست هم دهند تا نتیجه بگیریم قطعا نسخه‌ی بعدی سری Call of Duty: Black Ops Cold War ،Call of Duty نام خواهد داشت و در زمان جنگ سرد جریان دارد.

زمانی که وب‌سایت Eurogamer با شرکت اکتیویژن تماس گرفت تا نظر آن‌ها در این رابطه را جویا شود، اکتیویژن از پاسخ به این موضوع خودداری کرد.

12345678910(12 رای, میانگین آرا 8٫92 از 10 )
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید