گیفت کارت
گیفت کارت

Mafia: Definitive Edition گسترده‌تر از بازی اصلی خواهد بود

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۰

به تازگی Mafia: Definitive Edition و به طور کلی‌تر، Mafia: Trilogy معرفی شده‌اند که هم اکنون نسخه‌های دوم و سوم به صورت ریمستر شده در دسترس هستند. اما ظاهرا بازی اصلی بسیار فراتر از یک ریمستر ساده خواهد بود.

به تازگی توکی گیمز (۲K Games)، ناشر سری بازی‌های Mafia، اطلاعات جدیدی ار در مورد بازسازی نسخه‌ی اول Mafia با نام Mafia: Definitive Edition منتشر کرده است. این طور که به نظر می‌رسد، Mafia: Definitive Edition قرار است علاوه بر جلوه‌های بصری و مدرن‌سازی گرافیک بازی، داستان آن را هم گسترش دهد و در مجموع شامل محتوای جدید بسیار زیادی خواهیم بود.

به نظر می‌رسد که شخصیت‌هایی که حضور بسیار جزئی در نسخه‌ی اول داشتند، حالا حضور گسترده‌تری خواهند داشت و با آن‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد. ضمنا Lost Heaven حالا بزرگ‌تر از نسخه‌ی اصلی است و می‌توانید از موتورسیکلت هم برای گشت و گذار استفاده کنید. در نهایت Collectibleهای جدیدی هم به بازی اضافه شده‌اند. هیدن بلک‌من (Haden Blackman)، رئیس استودیوی هنگر ۱۳ (Hangar 13)، در مورد این بازی گفته است:

اولین نسخه‌ی Mafia، تاثیر بسیار زیادی برروی داستان‌گویی در بازی‌های ویدئویی داشت. می‌دانیم که هواداران بسیار به تجربه‌ی دوباره‌ی آن علاقه دارند. تقریبا ۲۰ سال گذشته است و حالا فرصت داریم که این بازی را به نسل جدیدی از بازی‌بازان معرفی کنیم. همچنین می‌خواهیم که به هواداران قدیمی این فرصت را بدهیم که دوباره داستان تامی را با روایتی مدرن و مکانیک‌های گیم‌پلی جدید تجربه کنند.

توکی گیمز همچنین فاش کرده است که Mafia: Definitive Edition در رویداد PC Gaming Show حضور خواهد داشت. به نظر می‌رسد که در این رویداد می‌توانیم شاهد گیم‌پلی بازی باشیم. نسخه‌های دوم و سوم Mafia با نام Mafia II: Definitive Edition و Mafia III: Definitive Edition هم اکنون در دسترس هستند. در صورتی که نسخه‌های اصلی بازی را دارید، به صورت خودکار Definitive Edition را دریافت خواهید کرد. در غیر این صورت هر کدام از این بازی‌های ۳۰ دلار قیمت خواهند داشت.

بازی Mafia: Definitive Edition که بازسازی کامل (remake) نسخه‌ی اول این سه‌گانه است، در روز ۷ شهریور ۱۳۹۹ (۲۸ آگست ۲۰۲۰) برای پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی (در فروشگاه‌های استیم و اپیک‌گیمز استور) منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید