یکی از تغییرات ذکر نشده‌ی بازی Call of Duty: Warzone توسط بازی‌بازان کشف شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۵

به نظر می‌رسد که معمای پناهگاه‌های زیرزمینی قفل شده‌ی بازی Call of Duty: Warzone در حال حل شدن هستند.

به‌روزرسانی جدید بازی Call of Duty: Modern Warfare با محتوای جدید و اصلاح بعضی سلاح‌ها، به تازگی منتشر شده است. اما یک تغییر در توضیحات به‌روزرسانی ذکر نشده بود و آن، باز شدن قفل پناهگاه‌های زیرزمینی پراکنده در نقشه‌ی Verdansk است. شاید به یاد داشته باشید که در گذشته، یک آیتم بسیار کمیاب تحت عنوان Red Access Card به بازی اضافه شد. بسیاری فکر می‌کردند که این کارت‌ها برای باز کردن قفل پناهگاه‌های زیرزمینی هستند؛ اما این طور نبود. بعد از انتشار به‌روزرسانی اخیر، به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌های قبلی درست بوده باشند. یکی از کاربران ردیت (Reddit)، برای اطمینان از صحت این اتفاق، به همراه دوستان خود با یکی از این کارت‌ها به سراغ یک پناهگاه رفته است. نتیجه‌ی این اقدام آن‌ها را در ویدئوی زیر مشاهده می‌کنید:

دریافت ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰

در حال حاضر، در صورت در اختیار داشتن یکی از این کارت‌ها، علامتی در UI نمایش داده می‌شود و قادر خواهید بود قفل هر پناهگاهی را باز کنید. داخل این پناهگاه‌ها مقدار زیادی لوت سطح بالا وجود دارد؛ ولی چیز دیگری به چشم نمی‌خورد.

ماجرای پناهگاه‌ها به نظر حل شده می‌آید؛ اما هنوز اینفینیتی وارد (Infinity Ward) غافل‌گیری‌های دیگری دارد. در انتهای متن توضیحات به‌روزرسانی اخیر، شاهد متنی هستیم که احتمالا پیامی رمزی در آن نهفته باشد. در ادامه این متن را مشاهده میکنید:

Number station is Protocol Yellow. Activate system. is inbound. Awaiting correct authorization

این عبارت احتمالا به رویدادی در فصل چهارم بازی Call of Duty: Modern Warfare اشاره می‌کند. فصل چهارم بازی، در تاریخ ۱۴ خرداد سال جاری (۳ ژوئن ۲۰۲۰) آغاز خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید