کلوس‌آپ؛ مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی Assassin’s Creed Odyssey با زیرنویس فارسی اختصاصی | به زودی

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

سلام خدمت تمام کاربران و همراهان همیشگی گیمفا، امیدوارم که روزهای خوبی را سپری کنید. به زودی با چهارمین قسمت از  آیتم ویدئویی کلوس‌آپ در خدمت شما هستیم و از این پس می‌توانید مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی را با زیرنویس اختصاصی از وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید. برای جزئیات بیشتر با ما همراه باشید.

هر یک از ما به عنوان یک بازی‌باز، هر هفته و شاید هر روز بازی‌های مختلفی را تجربه می‌کنیم و بسیاری نیز تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می‌گذاریم. هر زمان که بازی جدیدی منتشر می‌شود به نقد آن پرداخته و یا آن را از لحاظ فنی و پارامترهای دیگر مقایسه می‌کنیم اما هیچ گاه با خود فکر کرده‌اید که این بازی‌ها چگونه ساخته می‌شوند؟ به عنوان مثال بازی Assassin’s Creed Odyssey را در نظر بگیرید که یوبی‌سافت برای ساخت چنین بازی با چنین وسعت و محتوایی ریسک بسیار بزرگی را پذیرفت و در نهایت عنوانی را به بازار عرضه کرد که بدون شک می‌توان آن را یکی از کامل‌ترین نسخه‌های سری Assassin’s Creed به شمار آورد.

تا کنون سه قسمت از آیتم کلوس‌آپ با عنوان  مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی محبوب God of War، پشت صحنه‌ی ساخت بازی Horizon Zero Dawn و مستند پشت صحنه‌ی ساخت بازی Call of Duty: Modern Warfare 2019 منتشر شد و حال نظر به استقبال شما کاربران همیشگی گیمفا، وب‌سایت گیمفا بار دیگر تصمیم گرفت تا نسبت به تهیه و ترجمه‌ی سایر مستندهای پشت صحنه‌ی ساخت بازی‌های ویدئویی اقدام کند و در نتیجه به زودی با چهارمین قسمت از این آیتم ویدئویی با زیرنویس فارسی اختصاصی گیمفا همراه شما خواهیم بود. نام این آیتم کلوس‌آپ است و مطمئنا حدس اینکه قسمت سوم به چه عنوانی اختصاص دارد، سخت نیست و آن عنوانی نیست جز بازی محبوب Assassin’s Creed Odyssey.

شما می‌توانید تیزر قسمت چهارم را از قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت HD

دانلود با کیفیت SD

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Kingp گفت:

  این همون بازیه نیست که ما ایرانیان رو وحشی و خون ریز نمایش داد. و تاریخ هخامنش مثل همیشه جعل کرد.
  در نقد این بازی که انتقاد نکردید بعلت که علمش نبود یا تعصب نبود
  ای هموطن ، حداقل میتوان برای یک بازی دیگر هزینه کرد.

  0
  0