عنوان Gwent: The Witcher Card Game برروی فروشگاه استیم منتشر شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۴۵

به تازگی استودیوی سی‌‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) در خبری اعلام کرد که عنوان کارتی Gwent: The Witcher Card Game برروی فروشگاه استیم (Steam) منتشر شده است. همچنین این بازی از قابلیت کراس‌پلی به‌صورت کامل پشتیبانی خواهد کرد.

بازی Gwent: The Witcher Card Game با الهام از سری The Witcher 3: Wild Hunt، روند ساخت خود را شروع کرد. در سال ۲۰۱۷ توسعه‌ی عنوان مخصوص پلتفرم رایانه‌های شخصی این بازی که محتوا و عمق بیشتری را شامل می‌شود و برخی تفاوت‌های جزئی با نسخه‌های کنسول آن دارد، آغاز شد.

از آن زمان تاکنون بازی Gwent در حال بازسازی و بهبود جنبه‌های مختلف قرار دارد و حتی یک نسخه‌ی فرعی تحت عنوان Thronebreaker: The Witcher Tales داشته است. با توجه به پیشرفت‌ها و بهبود‌های بازی باید در نظر داشت که هسته‌ی این بازی ماهیت خود را به مانند نسخه‌های کنسولی حفظ کرده و تنها به پیشرفت بخش‌هایی پرداخته شده است.

نسخه‌ی جدید بازی Gwent: The Witcher Card Game که هم‌اکنون برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار دارد، به صورت کامل از قابلیت کراس‌پلی و همگام‌سازی بهره می‌برد. به صورتی که بین تمامی پلتفرم‌های این بازی حتی اندروید و iOS نیز امکان تجربه‌ی بازی به صورت کراس‌پلی وجود دارد و پیشرفت‌ها و محتوای جدید بازی به صورت همزمان برروی تمامی پلتفرم‌ها عرضه خواهد شد. علاوه بر تمامی تروفی‌ها و اچیومنت‌ها، این بازی اکنون از بخش دستاورد‌های فروشگاه استیم و کارت‌های تجاری پشتیبانی می‌کند.

همچنین استودیوی سی‌دی پراجکت رد خاطر نشان کرد که نسخه‌ی منتشر شده از بازی Thronebreaker: The Witcher Tales برروی استیم به‌روزرسان جدیدی دریافت خواهد کرد و به بازی‌بازان این امکان را می‌دهد تا با پیش روی در بخش اصلی بازی پاداش‌های بسیار خوبی را دریافت کنند. برخی از این پاداش‌ها از قبیل کارت‌های ویژه و امتیازات خاص در بازی Gwent: The Witcher Card Game نیز قابل استفاده خواهند بود. همچنین بازی‌بازان می‌توانند با اتمام ماموریت‌های بخش آنلاین بازی به دستاوردهای زیادی دست یابند.

به مناسب عرضه‌ی عنوان Gwent: The Witcher Card Game برروی فروشگاه استیم، بازی Thronebreaker: The Witcher Tales با ۵۰ درصد تخفیف برای علاقه‌مندان عرضه می‌شود. فرصت این تخفیف تا پایان ماه ژوئن اعلام شده است. هم‌اکنون شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این بازی کارتی را در زیر مشاهده نمایید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید