امشب اطلاعات و نمایش جدیدی از بازی Serious Sam 4 ارائه خواهد شد

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۰

از زمان معرفی بازی Serious Sam 4: Planet Badass در سال ۲۰۱۸، اطلاعات بسیار اندکی از این عنوان منتشر شده است. در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸، استودیوی کروتیم (Croteam) تصاویری از نسخه‌ی آلفای این بازی را منتشر کرد. در همین حال، به‌تازگی شرکت دیوولور دیجیتال (Devolver Digital) و استودیوی کروتیم اعلام کرده‌اند که در روز جاری اخبار و اطلاعات جدیدی را در مورد بازی Serious Sam 4 به اشتراک خواهند گذاشت.

سری بازی‌های Serious Sam از عناوین قدیمی و خاطره‌انگیز در سبک تیراندازی اول شخص محسوب می‌شوند و تاکنون ۴ نسخه‌ی اصلی از این مجموعه منتشر شده است. بازی Serious Sam 3: BFE، آخرین نسخه از این مجموعه بود که در سال ۲۰۱۱ میلادی عرضه شد. حدود دو روز قبل، استودیوی کروتیم به انتشار اخبار جدیدی از این فرنچایز اشاره کرده بود. در همین حال، شرکت دیوولور دیجیتال با انتشار پیامی در توییتر تایید کرد که در روز ۲۰ می (۳۱ اردیبهشت) اخبار و اطلاعات جدیدی را به اشتراک می‌گذارند. بدیهی است که این اطلاعات جدید به فرنچایز Serious Sam و احتمالاً به نسخه‌ی چهارم آن اشاره دارد.

طبق اطلاعات جدید منتشر شده، این رونمایی ویژه از نسخه‌ی چهارم مجموعه‌ی Serious Sam در ساعت ۲۱:۳۰ امشب انجام می‌شود. شما می‌توانید این نمایش را از طریق صفحه‌ی یوتیوب شرکت دیوولور دیجیتال مشاهده بفرمایید. انتظار می‌رود بخش‌هایی از گیم‌پلی و ویژگی‌های این بازی به نمایش گذاشته شوند و همچنین پلتفرم‌های مقصد و تاریخ انتشار آن نیز مشخص شود.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید