احتمالا معرفی بازی Saints Row 5 با تاخیر مواجه شده است

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰

Saints Row 5 نام نسخه‌ی جدید و آزمایشی از سری Saints Row محسوب می‌شود که در حال توسعه است اما اخبار منتشر شده احتمالا به تاخیر این بازی اشاره دارند. این اخبار توسط امبریسر گروپ (Embracer Group) که شرکت مادر استودیو‌های دیپ سیلور (Deep Silver) و تی‌اچ‌کیو نوردیک (THQ Nordic) محسوب می‌شود، منتشر شده است.

این شرکت در آخرین گزارش مالی خود اظهار داشت که پیش از این قصد داشته است تا پایان ماه مارس ۲۰۲۱ که پایان سال مالی کنونی محسوب می‌شود، دو عنوان بزرگ و AAA را به بازار عرضه کند اما تصمیم گرفته شد تا عرضه‌‌ی آن‌ها به تاریخ دیگری موکول شود. حال احتمالا این دو بازی در سال مالی ۲۰۲۲ که از آوریل ۲۰۲۱ تا ماه مارس ۲۰۲۲ ادامه دارد، منتشر خواهند شد.

در این گزارش مالی نام این دو عنوان ذکر نشده است اما به احتمال بسیار زیاد یکی از عناوین مربوط به نسخه‌ی جدید سری Saints Row می‌شود. طبق اخبار منتشر شده و برخی شایعات، این بازی هم‌اکنون در حال توسعه قرار دارد و همگی منتظر معرفی آن در تاریخ نزدیکی بودند.

با این حال وقتی شرکت امبریسر گروپ به این نکته اشاره داشت که انتظار رشد قابل توجهی در درآمد امسال خود دارد، نام چندین بازی و عنوان جدید را ذکر کرد که در میان آن‌ها از سری Saints Row نشانی نبود. این خود می‌تواند دلیل احتمالی دیگری بر تاخیر این بازی باشد.

شرکت امبریسر گروپ در این باره اظهار داشت:

ما انتظار داریم رشد قابل توجهی در سال مالی جاری ایجاد شود که این هدف توسط تعداد زیادی از بازی‌های با کیفیتی که عرضه می‌گردند محقق خواهد شد. ما از استقبال بازی‌بازان از این عناوین جدید هیجان‌زده هستیم. چندین عنوان عرضه شده و یا برنامه‌ریزی شده برای سال جاری داریم. Biomutant، Chorus، Deep Rock Galactic، Destroy all Humans، Iron Harvest، MotoGP 20، Ride 4، Snowrunner، Wasteland 3 و WWE2K Battlegrounds به همراه برخی دیگر از عناوین که تاکنون شروع به بازاریابی برای آن‌ها نکرده‌ایم در این فهرست قرار دارند.

با نگاهی به سال مالی بعدی که پایان ماه مارس ۲۰۲۲ باتمام می‌رسد، انتظار داریم رشد مالی بسیار بیشتری را تجربه کنیم. در این سال اولین بازی‌های AAA خود پس از Metro Exodus را منتشر خواهیم کرد. از این به بعد قصد داریم تا هر سال بازی‌های AAA بیشتری را عرضه کنیم.

هیچ خبر رسمی درباره‌ی تاریخ انتشار عنوان Saints Row 5 وجود ندارد اما به نظر می‌رسد که مدت زمان زیادی را برای تجربه‌ی این بازی در پیش خواهیم داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید