همکاری سونی و مایکروسافت در رابطه با تکنولوژی ابری قدرتمند خواهد بود

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به نظر می‌رسد همکاری دو شرکت همچنان پابرجا بوده و خللی در آن پیش نیامده است.

سال گذشته در همین دوره‌ی زمانی خبر همکاری دو رقیب همیشگی، سونی و مایکروسافت، در رابطه با تکنولوژی ابری منتشر شد و هدف از این همکاری تقویت بازی ابری در پلی‌استیشن بود. در آن زمان هیچکس باور نمی‌کرد این دو شرکت با یکدیگر همکاری داشته باشند و به همین دلیل باعث تعجب بسیاری از طرفداران این دو شرکت شده بود. پس از چند ماه مشخص شد این همکاری هنوز تثبیت نشده است اما حالا به نظر می‌رسد این همکاری در شرف انجام قرار دارد و دو شرکت قصد ندارند آن را رها کنند.

در جریان جلسه‌ی استراتژی شرکت سونی در توکیو، اعضای ارشد این شرکت به همکاری مذکور اشاره کردند. تکنولوژی Azure مایکروسافت در این جلسه  تحسین شد چرا که طبق عقیده‌ی آن‌ها در زمینه‌ی تکنولوژی‌های ابری موجود، Azure بهترین آن‌ها است، سپس در مورد “دوره‌ی تاریک” بازی‌ها بحث شد، زمانی که مردم پس از تاریکی به بازی کردن می‌پرداختند و این باعث شلوغی سرورها می‌شد و به همین دلیل است که تکنولوزی ابری از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که باید سرورها را حفظ کرد. اگرچه جزئیات بیشتری در این باره در دست نیست اما به این نکته اشاره شد که همکاری آن‌ها با مایکروسافت قدرتمند خواهد بود.

مدت زمان زیادی از انتشار اولین اخبار در مورد همکاری دو شرکت گذشته است و در حال حاضر مشخص نیست آن‌ها در چه مرحله‌ای قرار دارند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید