گیفت کارت
گیفت کارت

نسخه‌ی ۲٫۰ بازی Artifact به زودی وارد مرحله‌ی بتا خواهد شد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰

بازی کارتی Artifact که براساس عنوان محبوب Dota 2 طراحی و در سال ۲۰۱۸ به بازار عرضه شده بود، نتوانست نظر مثبت هواداران را به خود جلب کند و در نهایت به یک شکست برای تیم سازنده و شرکت ولو (Valve) تبدیل شد. اما چندی بعد توسعه‌دهندگان این بازی اعلام کردند که قصد دارند این بازی را به صورت کامل بازسازی کنند.

در ماه مارس بود که شرکت ولو برنامه‌های خود برای بازسازی اساسی عنوان Artifact را اعلام کرد و آن را Artifact 2.0 نام‌گذاری کرد. چندی بعد شرکت ولو اعلام نمود که در حال بررسی مکانیسم‌های نامناسب و خسته‌کننده‌ی بازی است و همچنان تست و بررسی این بازی ادامه خواهد یافت.

طبق گفته‌ی شرکت ولو، برخی از بازی‌بازان اصلی ایمیلی را هفته‌ی آینده دریافت خواهند کرد و از آن‌ها دعوت خواهد شد تا به تست بازی Artifact 2.0 و پیشرفت‌های آن بپردازند و بازخورد‌های خود را اعلام کنند.

این شرکت اعلام کرد که نسخه‌ی اصلی Artifact به اندازه‌ی کافی در فاز بتا به سر نبرد و تست‌های مختلفی برروی آن انجام نگرفت که در نهایت منجر به شکست بازی گردید. حال شرکت ولو قصد دارد تست بتای طولانی برای بازسازی این عنوان در نظر بگیرد و به بازی‌بازان فرصت‌ کافی برای تست این بازی را بدهد تا در نهایت به عرضه‌ی محصولی با کیفیت منجر شود.

طبق گزارش‌های منتشر شده از بازی Artifact 2.0، استودیو‌ی توسعه‌دهنده‌ی آن قصد دارد در مدت تست بتای بازی به بررسی گیم‌پلی، تعادل بین بخش‌های مختلف بازی، قدرت قهرمان‌ها، قسمت‌های مربوط به کارت‌های مختلف، بخش آنلاین و چندنفره‌ی بازی و امکانات اجتماعی آن، قسمت رده‌بندی و جدول امتیازات و قابلیت پخش مجدد بازی بپردازد.

بخشی از ویژگی‌های بازی Artifact 2.0 مانند حالت‌های مختلف مسابقات و رویداد‌ها و چالش‌های مربوط به آنان فعلا در بخش بتا در دسترس نخواهند بود. تست بتای این بازی برای عموم در دسترس قرار نمی‌گیرد و فقط برخی از بازی‌بازان مورد اعتماد شرکت ولو می‌توانند به تجربه‌ی این بتا بپردازند.

همچنین شرکت ولو اعلام داشت که بازی‌بازان نمی‌توانند با خرید بازی Artifact از این بتا استفاده کنند و فقط بازی‌بازانی که بازی اصلی را قبل از پایان ماه مارس ۲۰۲۰ تهیه کرده‌اند، قادر به تجربه‌ی این بتا خواهند بود که آن هم تنها از طریق دعوت‌نامه‌ی الکترونیکی میسر خواهد شد.

 

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید