بازی Chex Quest HD برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار گرفت

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۰

عنوان کلاسیک Chex Quest HD، یک بازی تیراندازی اول‌شخص بوده که در واقع بازسازی نسخه‌ی اصلی آن که در سال ۱۹۹۶ عرضه شده است، محسوب می‌شود. توسعه‌ی این بازی بر عهده‌ی استودیوی لایت اسکول (light School Studio) و انتشار آن بر عهده‌ی شرکت جنرال میلز (General Mills ) قرار دارد.

عنوان Chex Quest HD یک بازسازی مدرن و چند‌نفره‌ی لذت‌بخش از نسخه‌ی اصلی منتشر شده‌ی این بازی در سال ۱۹۹۶ محسوب می‌شود. گیم‌پلی این بازی بر اساس تیراندازی با زاویه‌ی دید اول‌شخص خواهد بود. ایستگاه بین‌المللی فضایی توسط موجوداتی عجیب و شیطانی مورد تهاجم قرار می‌گیرد و در حال سقوط است. همچنین این دشمنان که با نام فلموید (Flemoid) شناخته می‌شوند، به شهر پیشرفته‌ی Bazoik حمله کردند و تمامی مردم درون آن را به اسارت خود درآورده‌اند.

این وظیفه‌ی شماست تا با این نیروهای بیگانه مبارزه کرده، آن‌ها را شکست دهید و شهر و مردم آن را دوباره به زندگی برگردانید. خوشبختانه در طول روند بازی به اسلحه‌ها و تجهیزات زیادی دسترسی پیدا خواهید کرد تا بتوانید به مقابله با دشمنان بپردازید. شما می‌توانید بخش داستانی را به صورت تک‌نفره یا دو‌نفره با قابلیت اسپلیت اسکرین تجربه کنید. همچنین این بازی یک بخش چندنفره نیز دارد که در آن ۶ بازی‌باز می‌توانند به رقابت با یکدیگر بپردازند.

طبق اعلام شرکت جنرال میلز، عنوان Chex Quest HD هم‌اکنون برروی فروشگاه استیم در دسترس قرار دارد. همچنین به مناسبت عرضه‌ی این بازی، تریلری از زمان انتشار آن نیز توسط استودیوی لایت اسکول منتشر شده است که در زیر می‌توانید به مشاهده‌ی آن بپردازید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید