کاراکتر Mileena حضور کوتاهی در بسته‌ی الحاقی Mortal Kombat 11: Aftermath دارد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰

در طی چند روز گدشته شاهد رونمایی از خصوصیت جالبی به نام فرندشیپ (Friendship) در بازی Mortal Kombat 11 بودیم که جدا از شگفت‌انگیز بودن این قابلیت، در آن شاهد یک لحظه‌ی غافلگیر کننده هستیم. یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سری مورتال کمبت (Mortal Kombat) به نام ملینا (Mileena) که در این قابلیت حضور کوتاهی پیدا کرد.

با وجود انتشار بسته‌های الحاقی و به‌روزرسانی‌های مختلف، شخصیت ملینا هنوز در بازی غایب است و در طی Aftermath فقط شاهد حضور کوتاهی از او خواهیم بود. در فرندشیپ مربوط شخصیت کیتانا (Kitana) شاهد حضور کوتاه ملینا با لباس‌های کلاسیک‌اش هستیم. استودیوی ندرلم (NetherRealm) تاکید کرد که ملینا هنوز جز شخصیت‌های قابل بازی به‌شمار نمی‌آید.

واکنش هوادارن بازی در توییتر به بازگشت ملینا بسیار جالب بود و شاهد ارسال توییت‌های مختلف با این مضمون بودیم. با وجود عدم حضور این شخصیت در این شماره از سری مورتال کمبت ولی این اشاره‌ی کوتاه به او، امید را برای هوادارن این شخصیت به‌همراه دارد که در ادامه‌ی مسیر مورتال کمبت شاهد بازگشتش در شماره‌های آتی باشیم. اینکه بازگشت ملینا به سری کی اتفاق می‌افتد بستگی به میزان نشان دادن علاقه‌ی هوادارن به استودیوی ندرلم دارد تا متوجه میزان محبوبیت او بشوند.

2
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید