مجموع فروش سری Dark Souls از مرز ۲۷ میلیون نسخه عبور کرد

۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰

به‌تازگی شرکت بندای نامکو (Bandai Namco) و استودیوی فرام سافتور (From Software) آمار مجموع فروش سری Dark Souls را اعلام کرده‌اند. بر اساس این آمار، تاکنون مجموع فروش نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی این سری از مرز ۲۷ میلیون نسخه عبور کرده است.

در جزئیات منتشر شده در این آمار، به میزان فروش بازی Dark Souls 3 نیز اشاره شده است. طبق این آمار، مجموع فروش این عنوان از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرد. بازی Dark Souls 3 در سال ۲۰۱۶ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر شد.

مجموعه‌ی Dark Souls شامل بازی‌های Dark Souls، Dark Souls 2، Dark Souls 3، Dark Souls II: Scholar of the First Sin و Dark Souls: Remastered هستند. با توجه به سبک سری بازی‌های Dark Souls و سخت بودن گیم‌پلی آن برای بسیاری از بازی‌بازان، آمار فروش منتشر شده به موفقیت این مجموعه و محبوبیت بالای آن اشاره دارد.

استودیوی فرام سافتور در حال حاضر برروی توسعه‌ی عنوان Elden Ring تمرکز دارد. از زمان معرفی این بازی در E3 2019، هیچ‌گونه نمایش جدیدی از آن ارائه نشده است. این بازی در تاریخی نامشخص برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید